Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak łączności komórki z komputerem

wigton 08 Paź 2011 15:54 1175 4
  • #1 08 Paź 2011 15:54
    wigton
    Poziom 9  

Mam Nokię 2220s i kabel usb. Niestety, po podłączeniu do portu usb i telefonu nie widać, by komputer widział komórkę. Ściągnąłem zalecany program Nokia PC Suite, z nadesłanej płyty zainstalowałem sterowniki ale problem nie znika, komunikacji brak (w oknie "Mój komputer" nic nie widać, a to chyba tam się sprawdza). To, co prawda, kabel do Nokii CA90 ale kompatybilny z moją Nokią. Nie wiem, co dalej, w ostateczności będę musiał odesłać kabelek, ale może nie ma takiej potrzeby a ja nie wiem czegoś bardzo oczywistego. Proszę o radę.

0 4
  • #2 08 Paź 2011 16:01
    jever 23
    Moderator - GSM

Nie połączysz się- złącze w tym telefonie służy do celów serwisowych(kabelek easy flash).

0
  • #3 08 Paź 2011 19:36
    wigton
    Poziom 9  

A skąd Pan to wie? Mogę prosić o jakiś link? To ważne, bo rozmawiałem dziś ze sprzedawcą, który twierdzi,że na pewno komunikacja jest możliwa, bo sprzedał tego mnóstwo.

0
  • #5 08 Paź 2011 23:19
    wigton
    Poziom 9  

A ja mam z kolei argumenty, że z transmisją wszystko powinno być ok i polecam ten link http://www.fonefunshop.co.uk/datacables/nokia/nokia_2720_usb_cable.htm.. A sprzedawca oczywiście chce sprzedać produkt ale 98,5% pozytywów też chyba o czymś świadczy, poza tym nie tylko on sprzedaje taki kabel jako kompatybilny z nokia 2220s, wystarczy wejść do sieci i sprawdzić. Naprawdę, można się pogubić...

0