Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Otworzenie maski megane ph1, zerwana linka.

08 Paź 2011 23:32 6055 4
  • Poziom 20  
    Witam, nie mogę otworzyć maski, pękła linka przy klapie bagażnika. Nie mam dostępu od spodu bo przeszkadza belka i chłodnica klimy, śrubokrętem grzebałem ale nic to nie daje, nie mogę poruszyć mechanizmem od otwierania klapy. Jaki jest sposób prócz wyłamywania kratek wlotu powietrza? Tematy, które znalazłem nie zdają egzaminu... Mechanicy nie chcą tego robić a ASO renault chce 100zł + połamanie kratki wlotu powietrza + nowa linka za 45zł gdzie ja kupiłem taką w rowerowym za 4zł...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przerabiałem to.

Włóż coś między maskę a zderzak, ujrzysz wtedy jedną śrubę mocującą zamek, druga jest schowana pod kratką tak więc jej nie odkręcisz, następnie szarpanie za maskę śrubokręty cuda wianki i bogaty słownik, jakoś się udało.
  • Poziom 20  
    Szarpałem się z tym, nie mam jak odkręcić, jeżeli chodzi o srubokręt to mogę poruszać jedynie tym mechanizmem co poruszasz wtedy, gdy linką wstępnie podniesiesz maskę, te takie zabezpieczenie, wiesz o co chodzi? A te co linka ciągnie to jest tam z tyłu ale sztywno siedzi...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wkładasz klucz 13 nasadowy na przedłużce, i wtedy ją odkręcisz, dalej i tak trzeba się szarpać.
  • Poziom 20  
    Ok, spróbuje jutro, ale jak nie dam rady to wine poniesiesz Ty :)