Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Alarm predator 2000 pro - odcinanie zap這nu.

09 Pa 2011 13:52 3042 5
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam alarm predator 2000 PRO. Prawdopodobnie uszkodzona w nim jest opcja odcinania zap這nu po zazbrojeniu alarmu. Tzn rozbrajam alarm i czasem nie wy陰cza mi si odci璚ie zap這nu i nie moge odpalic samochodu.
    Gdzie szuka uszkodzenia?
    Znalaz貫m na elektrodzie jedynie schematy pod陰czenia modu逝 do alarmu predator 2000PLUS a do redatora 2000PRO sa nieaktywne.
    Czy kto a taki schemat lub wie co i gdzie odcina ten alarm jako "odci璚ie zap這nu?
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Trzeba przeprowadzi pr鏏. Jak sytuacja si powt鏎zy, to bez kolejnych pr鏏 rozbrajania nale篡 omin望 blokad zap這nu i sprawdzi, czy to faktycznie ona stwarza problemy. A potem szukanie w po陰czeniach, przeka幡iku i jego sterowaniu.

• Moderator Zabezpiecze Pojazd闚
    gorylpl1 napisa:
    gdzie odcina ten alarm jako "odci璚ie zap這nu?

W przypadku ka盥ego systemu alarmowego (poza seryjnymi) miejsce i spos鏏 unieruchomienia samochodu zale篡 wy陰cznie od wiedzy i do鈍iadczenia instalatora alarmu.
  • Poziom 2  
    Zgadza si ale jak j omin望 wy陰czy, odci望
    Mo瞠 na pod陰czeniu do modu逝 alarmu mog np wyj望 jak捷 wtyczk czy odpi望 kt鏎y PIN i wog鏊e nie b璠zie tego odci璚ia zap這nu

• Moderator Zabezpiecze Pojazd闚
    Na forum publicznym zabrania si wszelkich dyskusji zwi您anych bezpo鈔ednio lub po鈔ednio z omijaniem i usuwaniem zabezpiecze antykradzie穎wych pojazd闚. Link
    Napisa貫 o sobie "in.", uwa瘸m wi璚, 瞠 je瞠li popatrzysz na schemat pod陰czenia takiego alarmu, to b造skawicznie wymy郵isz jak pozby si blokady odjazdu w samochodzie.
    Instrukcj znajdziesz tutaj pod literk "P" jak Predator : Link
  • Poziom 2  
    ok, potrzebowa貫m w豉郾ie tego schematu.
    rozumiem zasady-ale nie chodzi這 mi o to 瞠by ukra嗆 samoch鏚, tylko 瞠by usun望 wadliwe zabezpieczenie, kt鏎e nieruchomia這 mi samoch鏚 w najmniej spodziewanym momencie