Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica ACZ313iM Wypchnięta zaślepka styropianowa z tyłu lodówki

10 Paź 2011 20:55 3349 1
  • Poziom 1  
    Witam.

Przygotowując kuchnię do remontu, musiałem przestawić swoją lodówkę aby mi w rzeczonym nie przeszkadzała. W trakcie przestawiania, oczom ukazał mi się taki o to widok:

Amica ACZ313iM Wypchnięta zaślepka styropianowa z tyłu lodówki

Zdjęcie tylnej ściany lodówki. Element styropianowy został wypchnięty przez gromadzący się pod nim lód (widać też na zdjęciu ze gromadzi się także na zewnątrz). Spod dolnej części styropianu, wydobywa się tez lepka maź, konsystencją przypominająca kit uszczelniający do szyb.
    Czy z moją lodówką dzieje się coś niedobrego? Co oznaczają w/w symptomy i czym mogą grozić?

Przeszukałem wszystkie tematy dotyczące lodówek amica na forum. Szukałem opisu podobnych objawów, lecz nie znalazłem niczego rozstrzygającego.

Z góry dziękuje za pomoc
    pozdrawiam
    Marcin

Dodano po 9 [minuty]:

Oczywiście po fakcie zorientowałem się że założyłem temat nie w tym dziale co trzeba. Jeżeli jakiś moderator mógłby przenieść, to b. proszę. I przepraszam -oczywiście.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Witam
    Naprawiam lodówki tylko te które są w moim zakładzie pracy, więc moje doświadczenie nie jest perfekcyjne. Uważam jednak że wystarczy kupić piankę do urządzeń chłodniczych i po problemie. Proszę jednak zwrócić uwagę przy wstrzykiwaniu aby nie zakleić wentylatora lub jakichkolwiek elementów grzejnych itp.
    Jerzy