Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL Astra F brak świateł mijania, postojowych i drogowych

11 Paź 2011 11:01 13768 7
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie,
    Mam problem. Odpaliłem auto i zauważyłem że nie ma świateł (postojowych, mijania, drogowych, zarówno z przodu jak i z tyłu).
    Są tylko kierunkowskazy, awaryjne, stopy i można dać krótki sygnał długimi (pociągając dźwignie do siebie). Normalnie drogowych jak napisałem powyżej też nie ma.
    Sprawdzałem bezpieczniki i wszystkie są dobre.
    W czym może być problem?
    Pozdrawiam,
    Łukasz
    Astra F sedan 2000rok 1.4 60km benzyna
  • Poziom 31  
    Szukaj przy włączniku świateł. Może tylko kabel odłączył się od przełącznika. Wcześniej grzebałeś coś w tej okolicy? ;)
  • Poziom 9  
    No myślałem o tym, tam jest taka kostka. W momencie kiedy przełączam na światła to przełącznik podświetla się więc chyba jest ok. Ale faktycznie sprawdzę to jeszcze.
  • Poziom 31  
    Żarówki wszystkie chyba się nie przepaliły....
  • Poziom 9  
    temat do zamknięcia
    Miałeś racje to przełącznik a żeby być bardziej szczegółowym to jeden z "bolców" wychodzących z kostki, który po prostu zaśniedział...
    Pozdrawiam,
    Łukasz
  • Poziom 16  
    Jeśli masowy,to zrób pożądnie,bo lubiły wypalać wiązki i przełączniki
  • Poziom 26  
    mody1 napisał:
    Jeśli masowy,to zrób pożądnie,bo lubiły wypalać wiązki i przełączniki
    Masowy w przełączniku świateł?? Jeszcze wypalony??? Co miało go by tam wypalić skoro sterowanie plusem....
  • Poziom 1  
    Witam,
    mam dokładnie taki sam problem i taki sam samochód jak Pan założyciel tego tematu :)

Bardzo przepraszam, że ten temat odświeżam jeśli nie wolno, ale myślę, że nie ma sensu zakładać drugiego z identycznym opisem ;)

Mam do tego problemu jeszcze dodatkowe pytanie. Czy wiecie jak dostać się do "środka" tego wyłącznika? To znaczy jak go zdjąć?