Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak odblokować nvg7100 i wgrać automapę

11 Paź 2011 17:30 4067 3
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich!!!
    Mam problem z NVG7100 ponieważ próbowałem już praktycznie wszystkiego aby to ustrojstwo odblokować i bez skutku. Chciałbym aby po resecie lub po włączeniu urządzenia byl tylko system a nie to denne oprogramowanie navigona. Wgrywałem już automapę 6.09 rożnymi sposobami i o dziwa działała ale tylko przez jakiś czas ponieważ wyskakuje komunikat że jest za mało pamięci i mam wyłączyć inne programy. Myślę, że to wszystko przez to oprogramowanie navigona. Wiem, że to trochę chaotyczne i przepraszam za to ale mam nadzieję, że mi ktoś pomoże:) Pozdrawiam:D
  • Poziom 38  
    Navigon 7100 ma zbyt malo pamieci by mogla prawidlowo dzialac Automapa nowsza n iz v. 6.2.0. Nowsze Automapy wymagaja 64 MB RAM - i tego nie przeskoczysz zadnym sposobem - ani odblokowaniem, ani sprzetowa przerobka.

Mozesz uzyc igo 8.3 z mapkami 2011.q2 (wrzesien) lub starej Automapy.

jesli wiez ze piszesz haotycznie, poswiec na napisanie postu wiecej czasu, niz potrzebujesz na wypicie jednego piwa.
  • Poziom 11  
    Nie zgadzam się z przedmówcą , mam Navigona 7100 i Automamę w wersji 6,9 . Faktycznie nawigacja wyświetla komunikat o braku pamięci ale idzie to ominąć - należy wejść w Control Panel , następnie System i w zakładce Memory przesunąć suwak w lewo . Działa do czasu restart , po którym należy czynność tą powtórzyć . Pozdrawam !
  • Poziom 38  
    A wiec wgraj Kolego w Automapie XL 6.10.0 wszystkie punkty POI czyli radary i sprobuj zastosowac swoja metode, wyznaczajac trase powyzej 100 km - NIE ZADZIALA.

A po co komus Automapa bez radarow na tak krotkie trasy? ..