Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C3 - co to za kable?

smalu666 11 Paź 2011 21:32 3263 2
  • #1 11 Paź 2011 21:32
    smalu666
    Poziom 7  

Witam,mam pytanie odnośnie Citroena C3,pojemność 1.4 automat,rocznik 2007,do czego są kable,które zaznaczyłem na zdjęciach?jeden kabel jest bez końcówki,drugi jest z końcówką,a trzeci kabel to prawdopodobnie masa ale nie wiem gdzie mam to przymocować,wszelkie wskazówki mile widziane,bardzo prosze o pomoc:|

ten kabel leci od sterownika skrzyni ale gdzie wpiąć te kostke?jakieś sugestie?

tu zaznaczyłem kabel,który idzie od alternatora,może ktoś wie czego tu brakuje???

???????????????????????????

Udało się rozwiązać problem,okazuję się,że w tym aucie jest zintegrowany rozrusznik-alternator i brakuje części alternatora,a dokładnie tej srebrnej skrzynki,którą widać na zdjęciach poniżej:)

• #2 12 Paź 2011 18:57
    decybel91
    Poziom 38  

Napisałbym coś na temat 3 zdjęcia ale pewnie bana załapie :D
    Gdzieś wcieło sterownik od skrzyni chyba duża wtyczka, a te dwa to raczej prądy, to jest ten zwitek z 3 blaszkami to jakby bezpieczniki.
    oddaj elektrykowi niech to lepiej sprawdzi.
    AVE SATAN! 666 :D

• #3 12 Paź 2011 21:48
    smalu666
    Poziom 7  

Dzięki za informacje,bo to już jakaś wskazówka:)poczekam jeszcze pare dni,może ktoś jeszcze coś podpowie,jak będę pewny do czego są te wszystkie kable to dokupie sobie to co brakuje i sam będę chciał z tym zrobić w ostateczności zgłoszę się do elektryka,pozdro 666

AVE;)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME