Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm do LANOSA.

21 Lut 2003 12:16 2148 6
  • Specjalista AGD
    Witam szanowne forum.
    Chcę zainstalowac sobie autoalarm do LANOSA.Czy ktoś z kolegów mógłby mi zaproponować w miare dobre rozwiązanie i jak to wykonac we wlasnym zakeresie.Proszę o propozycje za,które z góry dziekuję.
  • Poziom 20  
    Zależy ile chcesz wydać.Jakiś prosty z kodem stałym jakieś 100-110zł sama centralka np.Anakonda.Poniżej ten ceny wogóle nie warto zchodzić.Z kodem dynamicznie zmiennym jakieś 140zł np.Eurosec niektóre ASO go montowały.Co do montażu żadna filozofia.
  • Poziom 19  
    Witam montowałem w ASO alarmy TYTAN dobrze pracują w tych samochodach porządnie zmontowany wewnątrz układ smd pozwala na
    niezawodną pracę i są produkcji polskiej-zapewniają serwis :)
  • Poziom 11  
    Nie drogi. Prosty.Nie miałem problemów.Nawigator,posiada funkcję anty porwaniową, w wersji plus identyfikator radiowy. :)
  • Specjalista AGD
    Witam .
    Serdeczne dzięki za dotychczasowe informacje.
    Jakby ktoś miał coś jeszcze to bardzo proszę.
  • Poziom 11  
    A ja lubie Skorpiony za niezawodnosc dobrej jakosci elementy strojone laserem radio w alarmie, ktore sie nie odstraja i takie rozne
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Dzięki za fachowe porady.
    Ale mam pytanie.Co myślicie gdyby
    zabezpieczenie wykonac nietypowe we własnym zakresie sterowane na nośnej z modulacją AM lub FM albo na
    podczerwieni.Zabezpieczenie polegało by na odcięciu zasilania np. na pompę paliwa.