Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Efektowny i możliwie tani laser dyskotekowy

02 Gru 2004 20:21 3686 11
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    kup kilka wskazników laserowych takich zabawek anastepnie do membrany małego głosnika przyczep lusterko tak zeby z jedjej strony było trwale przyczepione do podłoża ale na czyms w rodzaju zawiasu a z drugiej strony do membrany tego głosnika nastepnie pusc muzyke na głosnik i skieruj laser na lusterko efekt fajowy a tani jak barszcz no i troche by podymic sie przydało zeby promyczki były widoczne no i nie po oczach nie po oczach
  • Poziom 22  
    Moja propozycja to silnik eletryczny ,do niego lusterko.Skierować na nie z 4 lasery (moga być bryloki) pod różnymi kątami.Efekt zajefajny!
  • Poziom 18  
    I tak najlepszy i najtanszy to efekt z tym glosniczkiem wystarczy przymocowac lusterko na sprezynce do membrany glosnika
  • Spec od akustyki
    no ale moze nie wskazniki tylko cos mocniejszego hitachi 50mW mi sie udalo kupic sama diode bez optyki za 18zł optyka na poczatek ze wskaznika laserowego zasilanie lm317 + potencjometr drutowy chuja az milo troche malo profesjonalnie ale dziala :D
  • Poziom 28  
    ej ale mam pytanie czemu na niektórych dyskotekach pierą ludzią po oczach tymi laserami i nic im się nie dzieje co tam jest zrobine w tych orginalnych skanerach że tak można ja sam chce zrobić taki laser ale się zastanawiam czy tym ludziskom oczu nie popsuje
  • Poziom 16  
    kzbop21 napisał:
    potrzebuje dobrego pomysłu na mały laser dyskotekowy o stosunkowo nie durzej mocy do na małą szkolną dyskotekę. Jeżeli ktoś ma pomysł to prosze o przesłanie! Z góry dziękuje!!!
    chcesz to zobacz moją konstrukcje lasera jest tam kilka zdjęć z bliska mnóstwo lusterek silniczek i co najważniejsze to..... zobacz!!! :) pozdrawiam...
  • Poziom 19  
    Pokaż kilka fotek jak to wyglada na ścianie? :)
  • Poziom 16  
    Artas napisał:
    Pokaż kilka fotek jak to wyglada na ścianie? :)
    niestety nie mam teraz aparatu jak będe miał to cyknę. pozdro...
  • Poziom 41  
    jak masz głośnik to oklejasz jego wypukly srodek folią aluminiową.. chodzi oto zeby nie było to płaskie tylko wypukłe i swiecisz w to laserkiem ... i teraz niepamiętam czy trzeba było zakreślać taserkiem okręgi na tym odbłyśniku czy nie.. ale wychodził z tego zajefajny kwiatuszek.. (taka pofalowana linia zamkięta w koło... niestety wymaga duzego wychyłu membrany... kolega mi to kiedys pokazywał..
  • Poziom 14  
    toadi napisał:
    no ale moze nie wskazniki tylko cos mocniejszego hitachi 50mW

Ale gdzie tą diodę kupić. przejrzałem kilkadziesiąt stron i nie mogę znaleźć nic
  • Poziom 16  
    muwie napisał:
    toadi napisał:
    no ale moze nie wskazniki tylko cos mocniejszego hitachi 50mW

Ale gdzie tą diodę kupić. przejrzałem kilkadziesiąt stron i nie mogę znaleźć nic
    jesli chodzi Ci o ten mały laserek czerwony to ja akurat zaopatruję się w sklepikach (wszystko po 4) albo na bazarze u ruskich :)