Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Analogowy Medion, nie mam instrukcji obsługi. Nie mogę wejść w menu strojenia.

zbigniew krol 02 Dec 2004 20:30 1793 6
    zbigniew krol
    Level 15  
    Mam problem nie pośiadam instrukcji obsługi do tunera analogowego MEDION Ii nie mogę wejść w meni strojenia ponieważ nie znam kodu PIN,ja sobie z tym radze ale mam prośbe jeżeli ktoś zna kod do "mediona"a mógłby się swoją wiedzą podzielić to bardzo prosze.Bardzo dziękuje za wszelką pomoc.
    Nie pisz tytułów dużymi literami REGULAMIN.[h]
    Bonifacy
    Level 23  
    kod w tym tunerze się ustawia samemu standardowo był on 1111. mówisz ze sobie z tym radzisz wiec musisz go znać.
    zbigniew krol
    Level 15  
    Jeśli kod był taki jak napisałeś to ktoś musiał go zmienić ,może w takim razie ktoś zna sposób wykasowania kodu PIN w tym tunerze gdy kod jest nieznany.Za odpowiedż na moje wcześniejsze zapytanie bardzo dziękuje.Sposób w jaki sobie radzę nie jest dla klienta ponieważ trzeba ingerować do wewnątrz tunera.
    Bonifacy
    Level 23  
    spróbuj jeszcze troszke prostych kombinacj (np 0000; 1234;9999 itp) może któraś bedzie trafna ludzie zadko zakładają na takie urządzenia skomplikowane piny gdyż ten pin w wiekszości służy zabespieczeniu przed dzieckiem.
    tivi
    Level 15  
    jeżeli nikt nie zmienił to kod -> 0000

można też przeprogramować EEPROM tylko dokładnie podaj jaki model tunera i jaki procesor !!!
    zbigniew krol
    Level 15  
    Jest to model "MEDION MS1500" procesor SABC501 250L-3BA procesor w obudowie SMD -44PIN;EEPROM 24C16CB1 .Grafika w opcji programowania jest taka jak w "KOMSACIE PLUS" Jeśli mógłbyś przesłać mi wsat EEPROMA z wiadomym pinem to byłbym bardzo wdzięczny.