Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic TX-28PM1 (tryb serwisowy 2)

marko41 12 Oct 2011 19:33 2049 4
    marko41
    Level 15  
    Panasonic chassis GP4 przywieziony z Anglii problem mój polega na przestrojeniu tego tv po dołożeniu fonii zakłócenia na ekranie wiec chciałem przestroić go w trybie serwisowym przeczytałem już chyba wszystkie tematy jednak nie potrafię wejść w tryb serwisowy 2 .W serwis 1 mam wszystkie opcje jednak nie potrafię nic zmienić.
    Pamięci podstawiłem wszystkie dostępne na elektrodzie jednak na żadnej tv nie chce wystartować!Dodam jeszcze ze próba wejścia w serwis na prog 99 konczy się tym że tv wskakuje na prog. nr. 1
    mirex
    Level 43  
    Sprawdź jeszcze te.
    Nie gwarantuję jakości, na pewno są od GP4 29".
    Ponieważ to od kolegów ze wschodu, to fonia powinna być tak jak u nas.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5039499#5039499
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5582399#5582399
    jareks11
    Level 18  
    Serwis 1. Tony niskie na max., tony wysokie na min., na tv regulacja siły głosu w dół i w tym samym czasie nacisnąć index na pilocie. Poruszanie się po menu klawiszami txt. czerwonym i zielonym, zmiany wartości to klawisze żółty i niebieski. Zapamiętanie zmian to klawisz OK, a wyjście to N.
    Serwis 2. Po wejściu w serwis 1 przejść do jego ostatniej pozycji czyli "sub-brightness" i nacisnąć na pilocie klawisz hold. Zmian dokonuje się klawiaturą numeryczną.
    Opcje na nasz kraj to: 0F,00,B0,11,00,35,7F,50,00,00,11,00,88. Fonia jest w opcji 1
    marko41
    Level 15  
    No właśnie nie chcą mi działać te klawisze txt. czyli zielony czerwony żółty i niebieski wiec nic nie moge w tym tv zmienić.A pamięć z pierwszego linka podmienię po południu.Z drugiego linka już próbowałem i nie działa, tv się nie uruchamia.
    marko41
    Level 15  
    Panowie w 2 tryb serwisowy nie potrafię wejść przyciski kolorowe nie działają, ale wsad do 24c32 załadowałem i tv działa jednak może ktoś z panów wie gdzie jest w której linii zapisana jest wysokość obrazu bo mam trochę za mały.