Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Router Tp-Link W8901G Ustawienia

djzaq 12 Paź 2011 22:40 1486 9
  • Router Tp-Link W8901G Ustawienia

Poziom 15  

Posiadam już jakiś czas w/w router głównie tylko na 2 laptopy na wi-fi.Zastanawiam się czy da się polepszyć jakość zasięgu albo prędkości zmieniając coś w ustawieniach?Dla przykładu dam 2foty które mnie zastanawiają a może wy mi powiecie co tam się ustawia :)Router Tp-Link W8901G Ustawienia Router Tp-Link W8901G Ustawienia
    Z góry wielkie dzięki za pomoc :):)

0 9
    Specjalista Sieci, Internet

Zainstaluj inssider-a na komputerach z kartą WIFI, wykonaj skan, zamieść wyniki, podaj nazwę sieci.

Dodano po 59 [sekundy]:

Zmień kanał z auto na konkretny po wykonaniu skanu. Wybierz kanał nie zajęty i odległy od innych.

0
    Poziom 15  

wybacz a możesz jaśniej :) i wyjaśnij co to da i oznacza :)ok już pobieram i robię skan

Dodano po 7 [minuty]:

i jak mam ten skan wykonać jakie filtry dodać bo nie kumam tego programu :) i wrzucić plik zapisany skanem??

Dodano po 31 [minuty]:

Router Tp-Link W8901G Ustawienia

0

Zmień 802.11/bg na "G only", kanał dowolny bo nic nie widać, no chyba że za dnia się coś pojawi.

0
    Poziom 15  

Nie widzę w tym programie w filtrach wybory g only..

0

A co widzisz ?

0
    Poziom 15  

w 802.11n mam Is 802.11n i uses 40mhz channel a w kanałach mam 2.4 ghz band i 5ghz band i same kanały 1.2.3.4 itd

0

Pokaż zrzut.

0
    Poziom 15  

ale jakie mam ustawić filtry ??bo w sumie to się nic nie zmieniło o tamtych zrzutów RSSI jest -56. "Zmień kanał z auto na konkretny po wykonaniu skanu. Wybierz kanał nie zajęty i odległy od innych." a to to gdzie konkretnie znajdę w ust. routera jak to po ang będzie :)

0
    Poziom 15  

a i jeszcze interesuje mnie czy mogę np.w tym panelu routera tp-link zobaczyć ile jest podłączonych komputerów przez wi-fi i je np wykopać??

0