Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Goclever 700 plus HD "create window error"

13 Oct 2011 10:05 2418 3
  • Level 8  
    Witam,
    Wczoraj postanowiłem wgrać sobie pod GOCLEVER 700 plus HD win 6.0 menu hd by dasior, przed tym zrobiłem kopię zapasową folderu APP z residentflash2, a także kopię zapasową rejestru, po tym wszystkim moja nawigacja nie chce wstać, pokazuje ciągle błąd podczas włączania się "Error: Create Window Error!" i nie dochodzi do menu, tylko łapie freez. Czy jest szansa, aby samemu to naprawić? Nie mam możliwości wejścia do ResidentFlash2 przez total comander nawet z wtyczką, bo nie widzi tego katalogu, dopiero widział ten katalog GPS poprzez program o nazwie CECMD. Czy ktoś ma jakieś wskazówki? od czego zacząć naprawę i jak? Proszę o pomoc.
  • Level 10  
    Witaj!
    Mam identyczny problem, czy znalazłeś rozwiązanie? Generalnie wiem że można wgrać nowy software z karty ale nigdzie nie mogę znaleźć tego softu, jakbyś coś znalazł to proszę o kontakt
  • Level 10  
    Witaj!
    U mnie sprawa wygląda tak że absolutnie nic nie wgrywałem, po prostu nagle się nie włączył...ale kiedyś miałem goclewera i udało mi się wgrać soft z karty ale do tego modelu nie mogę nic znaleźć a jak zobaczyłem twój post to pomyślałem że może ci się udało...