Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Router Tp-link wr340g przed modem neostrady

Zelo31 13 Oct 2011 11:47 1621 8
    Zelo31
    Level 9  
    Witam, mam problem posiadam router tp link Tp-link wr340g, dotychczas mialem internet radiowy a router sluzyl mi do rozsylania internetu poprzez wi fi na drugi komputer, teraz bede mnial neostrade chcialem prosic o rade. Zamowilem sobie najtanszy modem za 29 zl ktory nie ma modolu wi fi i obawiam sie czy bede mogl podlaczyc router przed modem czy bede mogl miec internet na dwa komputery?
    Widzialem kilka podobnych tematow, ale nie bylo w nich mowy o takim routerze jaki posiadam ja dlatego prosze o rade. Z gory dziekuje, pozdrawiam
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    bogiebog
    Level 43  
    CO dokładnie zamówiłeś ?

Jeśli TO co zamówiłeś ma wyjście RJ45 to WR340 będzie OK.
    Zelo31
    Level 9  
    Dzieki za odpowiedz.
    Facek ktory do mnie dzwonil mowil ze to najtanszy modem jaki maja,
    wydaje mi sie ze chyba bedzie miec to wyjscie jezeli to standardwy modem, kurde kiepsko znam sie na sprawach zwiazanych z modemami routerami ...itd
    najbardziej sie obawialem ze jak to wszystko sie zgra ze soba to bedzie problem z tym zeby byl internet na routerze a nie tylko na modemie zeby jedno nie blokowalo drugiego. Najlatwiej byloby kupic od nich ten modem za 100zl z wi fi ale z koro mam te stara puszke tp link to moze bedzie z niej uzytek.
    Mam tez accespoint, ale to chyba do tego sie nie nada, prawda?
    hermes-80
    Level 43  
    Nie masz się czego obawiać - zapewne wziąłeś modem ZTE - ustawisz go w trybie Bridge: Link do niego przez kabel podłączysz ten router - na wanie skonfigurujesz PPPoE z danymi od ISP + konfiguracja LAN i Wifi i będzie śmigać. Praktycznie identyczna sytuacja jak z linku który wrzuciłem tylko tam jest inny model routera ale ta sama zasada.
    Zelo31
    Level 9  
    Dzieki wielkie za odp. Panowie wiem ze powinienem zalozyc nowy temat,(nie wiem gdzie mam sie poradzic)
    ale to wszystko dotyczy wlasnie tego ze niedawno dzwonil do mnie gosc mowil ze jest z tp i proponowal internet zamowilem u niego ma u mnie byc w wtorek z tym modemem.
    Mowil ze umowa bedzie na 24 miesiace i pierwsze 4 za darmo, rozmawialem z konsultantka tp i Ona powiedziala ze jest tylko oferna na darmowe 2 miesiace, a na 4 niema( mowila zebym byl ostrozny ze to moze byc chwyt).
    Czy to moze byc jakis przekret z strony tego faceta co do mnie dzwonil, znam inne akcje ale zeby to sam nie wiem czy to podpucha ?Doradzcie
    hermes-80
    Level 43  
    Najlepiej sam się przejdź do TP, a nie przez telefon albo sprawdź dane personalne faceta w oddziale TP.
    Zelo31
    Level 9  
    Dzieki tak zrobie.
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    Sprawdź czy to nie przypadkiem telekomunikacja telepolska, bo słyszałem że dzwonią po domach i oferują swoje oferty.
    Zelo31
    Level 9  
    Ok sprawdze, ale calkiem mozliwe ze to byloby to, skoro w tp mowili ze niema u nich takiej oferty, w sumie juz sam nie wiem co mam zrobic. Chyba pojde do telekomunikacji i w biurze wszystko zalatwie a nie takie [zmoderowano] przez tel i wpakuje sie w bagno. Panowie dzieki za pomoc ;)

Proszę o kulturalne wypowiedzi i używanie polskich znaków diakrytycznych w swoich wypowiedziach. Część nieodpowiednią zmoderowałem. [piterus99]