Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Amica Optimum 600 - nie wiruje.

_barman5 13 Oct 2011 15:03 5070 6
    _barman5
    Level 20  
    Witam,
    Mam problem z pralką Amica Optimum 600. Otóż wszystko jest ok do momentu gdy ma wirować, wtedy słychać jakiś jakby cyknięcie ze środka i pralka staję z zapalonymi wszystkimi kontrolkami. Gdzie szukać przyczyny?
    Pozdrawiam!
    dorota1270
    Level 2  
    Witam .Czy poradził Pan sobie z ta usterka w pralce.Ja mam dokładnie ten sam problem i nie wiem co robic....? Prosze o odpowiedz..Dziekuje..Pozdrawiam.
    zbigniew3107
    Level 20  
    A filtr został wyczyszczony .
    zbigniew3107
    Level 20  
    Czy przy płukaniu wylewa wodę bo morze być zapchany wąż spustu wody lub wąż łączący bęben z filtrem wsadź wylewkę do wanny lub innego zbiornika i zobacz czy wylewa wodę napuść wody do automatu i przełącz na samo wirowanie powinno wypompować można sprawdzić na krótko podłączyć pompkę i sprawdzić czy pracuje powodzenia .
    dziku66
    Level 12  
    Mam ten sam problem, pralka wylewa wodę. Wszystko działa prucz wirowania, raz na 4 włączenia wirowanie działa. Niedawno wyminiłem szczotki ale przez 2 tygodnie było wszystko ok
    rasialdo122
    Level 2  
    Chcialem zapytac czy ktos razwiazal ten o problem ?? Lub na czym polega ?? Bo mi sie tak przydarzylo właśnie przy tym modelu pierze normalnie filtr wyczyszczony na pusto wiruje i odprowadza wode a z ciuchami przekreci raz na wirowaniu i stanie i zaswieci sie gotowe/koniec. Jak rozwiazac ten problem ??