Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TESTER DIAGNOSTYCZNY SOLUS-PRO BAHCO Warto??

14 Paź 2011 22:50 8068 6
  • Poziom 15  
    Witam dziś był u mnie przedstawiciel i proponował mi zakup testera i oscyloskopu Solus pro BAHCO z prezetacji wynikło że sprzęt fajny sporo potrafi ale czy ma ktoś z was taki sprzęcik i mógł by powiedzieć jak to się spisuje posiadam Helle Gutmanna Mega Macs 42 lecz trochę za za mało potrafi ogólnie elektryko troszeczkę się zajmuje jakieś mniej skomplikowane naprawy ale przydał by mi się oscyloskop i jakiś tester co potrafi trochę więcej za obydwa urządzenia chce 20tyś netto czy warto za takie pieniądze.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Moderator na urlopie...
    Już kiedyś pisałem o nim... Generalnie dobry sprzęt, ale "dobry" pojęcie względne. Mnie denerwowało wybieranie marki, silnika itd... Owszem, jak się przyzwyczaisz, to nawet fajna zabawka, jak masz trochę wiedzy i praktyki w mechanikowaniu. To coś 'ala CDiF2 z tym, że ma własny wyświetlacz, piękną walizę i ładnie wygląda... Reasumując: uniwersalna maszyna.
  • Poziom 15  
    No w sumie masz rację dwa autka oscyloskopem podłączyliśmy i naprawdę fajnie to wyglądało pokazuje nawet jaka fala powinna być dla danego elementu ale wole zapytać was czy za te pieniądze kupie coś lepszego żeby i jakieś wtryski zakodowało itp i oscyloskop w miarę łatwy do obsługi firma jeszcze mi daje do tego szkolenia pomoc techniczną w razie awari mojego testera zastępczy spory rabat bo już brałem od nich Helle i parę gratów bo idzie to przez Auto Land.

Dodano po 3 [minuty]:

No ja właśnie potrzebuję uniwersalnej maszynki bo elektromechanika się nie zajmuję tylko jakąś drobną dużo aut właśnie mam albo nie pali albo brak mocy itp i chcę sobie kupić sprzęt żeby choć trochę ułatwić se życie a nawet głupich wtryskiwaczy nie wymienię np Delpi bo trzeba kodować a nie ma czym.
  • Poziom 27  
    Mam Solusa od niedawna i daje radę, ale nie zrobisz żadnego amerykana, w starszych autach nie wszystkie silniki. I drażni to, że niektóre marki są lepiej rozpykane, a niektóre tylko po łebkach, za te pieniądze mogli się bardziej postarać. Ale jego zaletą jest to, że prowadzi Cię za rękę przy każdym kroku. Dla mnie, początkującego wystarcza. No i tester kupiłem za 12500 brutto. A oscyloskop mogłem za 8500 też brutto. Jak jesteś z Pomorskiego, to mogę dać namiar na firmę.