Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE40D5000 czy Toshiba 40TL838 ?

15 Paź 2011 11:28 12021 7
  • Poziom 10  
    Witam Wszystkich,
    zastanawiam się nad zakupem telewizora i mój wybór padł na Telewizor LED.
    Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i dlatego potrzebuję pomocy, który z tych modeli wybrać (Samsung UE40D5000 czy Toshiba 40TL838 ), a może macie coś lepszego do zaproponowanie w podobnej cenie.
    Modele, które podałem w tytule znalazłem w sieci Euro- bardzo dogodny system ratalny.
    Z góry dziękuje za pomoc.
  • Poziom 12  
    iwers podaj ewentualnie cene TV,oraz ile musi miec cali.
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Witam,
    zastanawiałem się nad telewizorem 40-42 cale.
    Chciałbym go podłączyć do zestawu telewizji N.
    Głównym kryterium jest oczywiście jakość obrazu, ale również pobór prądu Telewizora. Na TV nie chciałbym wydać więcej niż 2500 PLN
  • Poziom 12  
    Ivers w takim razie to ja bym był za Samsungiem UE 40D500 LED ,oczywiście telewizory z LED a także LCD zużywają mniej energi jak np TV plazmowe tak że wybór należy do ciebie,myśle że ten wybór będzie trafiony :D
  • Poziom 10  
    Też jestem za Samsungiem,chociaż zainteresował mnie Sharp LC-40LE630E.
    Samsunga i Toshibe widziałem na żywo , moim zdaniem Samsung ma lepszy obraz.
    Na Sharpa nie zwróciłem uwagi.
  • Poziom 12  
    iwers napisał:
    Sharp LC-40LE630E.

To jest Philips, ale składany w Japonii.
    Polecałbym go, co do samsungów, mają dobre matryce, ale chyba lekka przesada, że każdy polecam właśnie samsunga, nie jest wcale jakoś wybitnie dobry.
    Z minusów Sharpa: krawędziowe podświetlanie.
    Osobiście polecam:
    http://www.ceneo.pl/7726919s

Z góry ci mówię, że za 3000 zł masz już telewizory z górnej półki czyli pełne podświetlanie LED AQUOSa Sharpa, czy Sony, które są rewelacyjne.