Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi B5 Avant Lift - Tylna klapa otwierana z pilota - który kabel?

15 Paź 2011 17:06 4390 4
  • Poziom 10  
    Witam,
    posiadam Audi A4 B5 Lift Avant z 99roku
    Dziś instalowałem w moim audi sterownik centralnego zamka, podłączyłem zamykanie, otwieranie, domykanie i otwieranie szyb i kierunki.
    Został mi do podłączenia jeden kabel który służy jako kanał dodatkowy do otwierania tylnej klapy.
    Powiedzcie mi proszę w który kabel w której kostce mam się wpiąć żeby go podłączyć?

Z góry dzięki za pomoc

Ps. Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi. Udało mi się jedynie ustalić, że jest to przewód biało czarny, znalazłem u siebie kilka takich przewodów ale żaden nie reagował na podanie minusa.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Nie pamiętam, czy w tym modelu można bez większych przeróbek tak wysterować fabryczny zamek centralny, by otwierał się tylko bagażnik.
    Myślę, że jedynym rozwiązaniem jest odłączyć oryginalny siłownik i zastąpić go uniwersalnym siłownikiem sterowanym za pośrednictwem przekaźnika z centralki alarmu.
  • Poziom 10  
    Może źle się wyraziłem.
    W moim Audi tylna klapa otwierana jest elektrycznym siłownikiem uruchamianym za pomocą nacisnięcia microswitcha obok lampki podświetlającej tablice.
    Chciałbym podłączyć dodatkowy kanał w taki sposób aby po naciśnięciu i przytrzymaniu guzika na pilocie otwierała mi się tylna klapa - odskakiwała, tak jakby ktoś nacisnął microswitch.
    W związku z tym potrzebuje informacji gdzie i jakim przewodem (+ / - ) mam się wpiąć.
  • Poziom 23  
    wpiać sie w przycisk a przewód namierz próbnikiem, zajmie ci to chwilke
  • Poziom 10  
    o ile dobrze rozumiem, mam pociagnąć przewód kanału dodatkowego do klapy bagaznika i wpiąć się w microswitch?

Innego przycisku do otwierania bagażnika wewnątrz nie posiadam.
    Myśłałem, że znajdę taki przewód w złączach przy progu po stronie kierowcy.