Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung dsb-h370g podłaczenie do monitora

molestaave 15 Paź 2011 17:09 1235 0
  • #1 15 Paź 2011 17:09
    molestaave
    Poziom 2  

Witam. Przydała by mi się pomoc z podłączeniem dekodera cyfrowego polsatu dsb-h370g. [Z góry przepraszam jak będe uzywał niefachowych słów bo się na tym nie znam]

Mam monitor firmy NEC i odbieram na nim telewizję. Lecz dziś dostałem nowy dekoder HD samsung DSB-H370G. Podłączyłem do kablem HDMI (przy monitorze mam włożoną przejściówkę na HDMI a gniazdo jest podpisane RGB3) i taki układ nie działa. tzn jak włącze dekoder to tv się właczy, wyłączę to tv się wyłancza ale nie ma obrazu (czarny ekran). Dodam że w ustawienia w Tv są na pewno dobrze.
    Jak podłącze go kablem video to działa wszystko ładnie. Ale zależy mi na jakości dlatego walczę żeby działało przez hdmi.

Dość istotne informacje.
    -stary dekoder (sagem hd z dyskiem) działał przez kabel hdmi elegancko, i działa nadal bo go przed chwilą podłaczyłem na próbe.
    -u znajomego mój trefny dekoder działa przez kabel hdmi
    -uzywałem dwóch kabli hdmi (żeby wykluczyć uszkodzenie kabla)

I ja już po prostu nie wiem co mam robić. Czy możliwe jest że mój dekoder samsunga dsb-h370g nie obsłuży tego przejścia z hdmi do monitora z tą przejściówką?? No bo jak zaznaczyłem inny dekoder działa eleganco....

poradzcie panowie czy jest sens walczyć dalej z tym problemem

0 0