Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EPLAN eksport bazy danych

16 Paź 2011 09:57 1544 1
  • Poziom 12  
    Witam serdecznie.
    Przyszedł czas na zmianę komputera... na starej jednostce mam zbudowaną bazę danych w EPLANIE 8. Po wyeksportowaniu bazy do pliku xml lub csv i zaimportowaniu na drugim komputerze nie mam makr ani dołączonych plików (instrukcji, zdjęć...). Czy istnieje możliwość automatycznego wyeksportowania tego wszystkiego (czy trzeba ręcznie przekopiować jakieś(?) katalogi) ? Jaki sposób polecacie na uporanie się z tym problemem?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Ja akurat kopiowałem katalogi z częściami, makrami, własnymi formularzami, arkuszami:

C:\Documents and Settings\All Users\Dane Aplikacji\EPLAN\Electric P8\Parts\...
    C:\Documents and Settings\All Users\Dane Aplikacji\EPLAN\Electric P8\Macros\...
    C:\Documents and Settings\All Users\Dane Aplikacji\EPLAN\Electric P8\PlotFrames\...
    C:\Documents and Settings\All Users\Dane Aplikacji\EPLAN\Electric P8\Forms\...

I zdało w miarę egzamin...
    Aczkolwiek sam jestem ciekaw, czy istnieje jakaś bardziej zautomatyzowana funkcja do przerzucania takich rzeczy.
    Póki co osobiście nie znalazłem, ale szczerze mówiąc nawet nie za bardzo szukałem, skoro wystarczyło to co zrobiłem...:)