Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Transmisja sygnałów audio/video. Szukam schematu urządzenia.

Marek Piekarczyk 03 Gru 2004 13:50 1690 4
  • #1 03 Gru 2004 13:50
    Marek Piekarczyk
    Poziom 10  

Witam "Elektrodowiczów"!
    Szukam schematu (mile widziany opis działania, jeszcze milej - wykonania) urządzenia służącego do transmisji sygnałów audio/video na odległość do 25m. Zastosowanie: przesłanie dżwięku z PCeta do wieży w innym pomieszczeniu, sygnału TV (z kabla lub z anteny) do telewizora w innym pomieszczeniu). Ważne, żeby ten sam nadajnik mógł bez zakłóceń przesłać równocześnie sygnały z różnych źródeł.

• #2 03 Gru 2004 15:58
    hawranek10
    Poziom 17  

Witam, jeżeli kolega ma troche czasu to proponuje wycieczke do markietu REAL tam mo.zna zakupic artykuł "transmiter sygnału" cena 199zł, i napisane jest tak; nadaje się do : TV, tunerów SAT, dekoderów, odtwarzaczy DVD, VCR, CD, kamer bezkablowa transmisjasygnałów audio/video. Pozdrawiam.

• Pomocny post
    #3 03 Gru 2004 16:18
    Jap
    Poziom 28  

Proponowałbym 2 układy za dużo mniejszą sumę. Dla dźwięku mininadajnik FM stereo – odbierasz audio na tunerze w wieży, dla transmisji do TV - videosender - gorsza jakość dźwięku (mono). Układów takich znajdziesz sporo (funkcja szukaj). W dziale download też chyba coś znajdziesz.... ogólnie temat poruszany na forum wielokrotnie.

• #4 07 Gru 2004 13:57
    Marek Piekarczyk
    Poziom 10  

Dzięki, Jap.
    Zaistniał jeszcze jeden problem: jestem nowicjuszem na tym forum (w elektronice niekoniecznie) i nie bardzo wiem, jak się "dobrać" do działu download.

• #5 07 Gru 2004 15:39
    Jap
    Poziom 28  

Na stronie głównej www.elektroda.pl jest coś takiego jak Audio, Dla domu, Komputer... nazwałem to download choć powyżej istnieje taki link –sorki za pomyłkę, ale rzadko bywam na stronie głównej (przeskakuję przez ulubione). I tam w jakimś dziale (może Radio, może Audio coś powinieneś znaleźć... choć nie mam 100%pewnośi). Wpisz też videosender lub nadajnik FM w szukaj. Coś powinno wyskoczyć.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME