Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DRUKARKA OFFLINE HP photosmart D5160

16 Paź 2011 13:55 3121 4
  • Poziom 8  
    Jak w temacie jest problem tego typu: posiadam drukarkę HP D5160 Photosmart ostatnio z jakiś miesiąc temu nią drukowałem. Gdy dzis chciałem drukarka pokazuje w systemie że jest offline. Oznaki zewnętrzne - co kilka sekund dioda na przycisku POWER gaśnie i zapala się po sekundzie. Co do rozwiązań z innych wątków nie jestem w stanie wyjąć tuszy bo blokada sie nie zwalnia po otwarciu klapy. Dodam że gdy przez czas jak pisałem tego posta drukarka zaskoczyła na chwilę i coś tam ... "poprzewracała" coś i znowu do punktu wyjścia. Ogólnie: Sterowniki są, Kable dwa sprawdzałem [USB] a co do zasilacza nie wiem.
    ____
    P.S. Zaraz po wysłaniu postu drukarka zatrybiła ale po wydrukowaniu 3 stron znowu to samo. Temat aktualny bo mam nadzieję zapobiec następnej tego typu awarii
  • Poziom 8  
    Sprawdziłem wszystko i wychodzi na zasilacz. dla zainteresowanych = Objawy: miga kontrolka [raz na 2-3 sec. gaśnie na sekundę] + brak reakcji po otwarciu klapy z tonerami.
    P.S. znacie sklep z w miarę tanimi częściami - zasilacz - do HP? online sklep lub na terenie trójmiasta.
    Dzięki...
  • Spec od drukarek
    Rozumiem, że próbowałeś z innym pasującym zasilaczem i drukarka działała bez zarzutu? Mam do sprzedania taki zasilacz - jeśli jesteś zainteresowany, pisz na PW, emaila lub GG.
  • Poziom 2  
    mam bardzo podobno problem, jesli nie taki sam, poradziles z nim sobie? jesli tak to w jaki sposob? wymiana zasilacza wystarczyla?
  • Spec od drukarek
    Takie objawy występować mogą również gdy uszkodzona jest karetka.