Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja TOMTOM do 500zł - którą wybrać?

killer6969 17 Paź 2011 10:50 4036 3
  • #1 17 Paź 2011 10:50
    killer6969
    Poziom 7  

Czytałem już dużo tematów o wyborze tomtoma jednak żadna nie rozwiała moich wątpliwości, więc proszę o pomoc w wyborze.

Pierwszym pomysłem był model TOMTOM XL2 jednak znalazłem dość dużo negatywnych opinii na jego temat więc zrezygnowałem

Kolejne pomysły to modele TOMTOM XL CLASSIC, TOMTOM START 20, TOMTOM VIA 120 które z tych urządzeń moglibyście polecić?
    Może jeszcze jakiś inny model?

Zależy mi żeby urządzenie dobrze sie sprawowało, nie zawieszało się, dobrze i szybko wczytywało mapę. Nie interesują mnie sprzęty typu Lark, GoClever i inne tego typu podróbki, wole kupić coś konkretnego żeby służyło przez lata Smile Cena to max 500zł

Zależy mi też żeby miał slot na karte pamięci

Z góry dziękuje za każdą opinie i mam nadzieje że tym razem nie będe osądzany tylko otrzymam pomocne rady ze strony innych użytkowników

0 3
  • #2 18 Paź 2011 16:27
    bozena2
    Poziom 12  

Killer ja mam TOMTOM ONE XL HD Traficc,jest to nawigacja z tej rodzinki,i jestem z niej b.zadowolony.Mam już rok i chodzi bezawaryjnie polecam ale wybór nalezy do ciebie.

0
  • #3 19 Paź 2011 18:07
    Pontikos
    Poziom 38  

Generalnie:
    - Tomtom Xl /XXl z karta
    - odradza sie TomTomy z Navcore 10, czyli wszelkie Xxx 1xxx, start, via.. (dlaczego - czytaj Forum :) )

0
  • #4 20 Paź 2011 10:47
    killer6969
    Poziom 7  

Czytałem że nawigacja powinna mieć 128 pamięci ROM, a te tomtomy mają 64, czy to nie będzie negatywnie wpływało na działanie? Nie będzie sie zacinała?
    Słyszałem również że ten nowy model XL2 nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem ze względu na jakieś brakujące elementy (nie pokazuje wszystkich funkcji na wyświetlaczu itp.) w porównaniu ze starszymi modelami tomtoma, czy to prawda?

0