Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AGD do zabudowy - dobry wybór?

17 Paź 2011 12:40 3018 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Plan: odmienić oblicze kuchni.
    Elementy:
    piekarnik: AMICA INTEGRA EBI8862
    płyta gazowa: AMICA PGCZ 6411
    zmywarka: HOTPOINT-ARISTON LFTA+3214

Tak sobie wymyśliłem. Jednak co do zmywarki mam wątpliwości. Może nie co do marki ale co do modelu. Czy ktoś już używa w/w sprzętów? Czy jakieś słówko może ktoś napisać odnośnie zaplanowanego wyboru?
    Pozdrawiam.
    :)
  • OptexOptex
  • Poziom 12  
    daktyl 72,sądzę,że to dobry wybór.U mnie też jest sprzęt do zabudowy,tak mam:
    -zmywarka BEKO
    -płyta gazowa Mastercook 2MIE-4GLS X
    piekarnik Mastercook M5EX z zegarem.
    I co o tym sądzisz??
  • OptexOptex
  • Poziom 9  
    Twój piekarnik jest nieco inny, bo ma sterowanie płytą. Ale ma ciekawy design. Inox jest w sumie modny. :)
  • Poziom 12  
    I tu się troszkę mylisz,bo u mnie płyta gazowa nie jest sterowana z piekarnika,ale piekarnik mam zamontowany w zestawie z płytą kuchenną i płya jest sterowana normalnie.Zegar w tym piekarniku jest na środku i są 2 pokrętła:lewe do wyboru funkcji piekarnika,a po prawej pokrętło termoregulatora.Zgadzam się z Tobą inox jest teraz bardzo modny.
  • Poziom 9  
    Kurcze, to musiałem źle looknąć na sprzęty... :D:D
  • Poziom 12  
    W większości 'masterów' do zabudowy jest tak,że jak płyta jest sterowana z piekarnika,to mają serię MPW,zegar w nich jest po lewej stronie.W zależności od modelu płyty gazowe Mastercook montuję się nie tradycyjnie,czyli,że pokrętła do palników są skierowane w stronę łatwego dostępu(dotyczy to płyt z palnikami na płycie metalowej,a płyty z gazem na szkle montuje się tak,że pokrętła sterujące palnikami są po prawej stronie pionowo od ściany kuchennej.