Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kino domowe samsung ht-d4550

lfc89 17 Paź 2011 16:32 3973 2
  • #1 17 Paź 2011 16:32
    lfc89
    Poziom 1  

witam,
    posiadam kino domowe samsung HT-D4550, telewizor samsung PS50C530 i dekoder PACE HD PVR HDS7241 i tutaj moje pytanie jak to wszystko podłączyć ze sobą?
    Próbowałem tv - hdmi - dekoder, tv - component - kino, kino - optyk - dekoder i nie działa. Jak włączam kino to pisze cały czas żeby podłączyć kabel optyczny do dekodera, ale on już jest podłączony. Może trzeba coś w ustawieniach pozmieniać? Tylko co? Szukałem, patrzyłem i nic nie mogę wykombinować.
    Dodam jeszcze że kino posiada wejście hdmi, component, optyk i chinch. Dekoder hdmi, optyk, chinch. TV 3xhdmi, component, optyk, chinch.

0 2
  • #2 17 Paź 2011 21:08
    Radeusz
    Poziom 30  

Tak tylko HDMI mówi nam nic, bo są wejścia i wyjścia. Zdjęcia wszystkich paneli mile widziane.

0
  • #3 15 Lis 2011 18:03
    gslaby
    Poziom 9  

Mam dokładnie to samo kino domowe w zestawie z LG 32LD420 oraz dekoderem TechniSat DIGIT MF4-K CXV od Vectry.
    Spięte mam wszystko w nast. sposób:
    TV - HDMI - kino
    TV - SCART - dekoder (gniazdo oznaczone TV)
    dekoder (gniazdo oznaczone VCR) - SCART->component* - kino (wejście AUX)
    *(przejściówka z SCART na chinche AV). Coś podobnego do https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1321240.html

Dźwięk z dekodera odtwarzany jest przez kino, gdy ustawię TV source na AUX. Na ekranie TV jeżeli mam wybrane wejście HDMI z kina, na TV mam komunikat żeby podpiąć urządzenie za pomocą kabla audio ale wszystko gra jak należy.
    Spróbuj ustawić TV source na kinie (menu, funkcja, wej. cyfrowe).

Edit:
    Kupiłem zwykły kabel optyczny audio (toslink) i działa cacy gdy w kinie mam ustawione TV source na D. IN

0