Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodowka amica ulatniający sie gaz?

03 Gru 2004 17:59 3317 7
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z lodowka amica Ak210 4 letnia.
    chlodziarka bardzo mrozi (sloik z ogorkami na lod).
    serwisant stwierdza nieszczelny uklad lodowka na zlom.
    dodaje ze tylko otwozyl dzwiczki nic wiecej nie sprawdzal.
    podaje inne objawy: nie wylancza sie caly czas pracuje
    mocno zaszroniona od polowy w gore.
    nadmieniam ze lodowka zawsze pracowala na 2 zakresie od nowosci na pozostalych zawsze mrozila na kosc ale teraz sie nie wylancza.
    Z gory dziekuje za porady
  • Poziom 10  
    sorki za literowki lodowka sie nie wylancza pracuje non stop
  • Poziom 10  
    dziekuje K_andy porada trafna aczkolwiek troszke spuzniona juz wyjasniam dlaczego. wczoraj wytargalem lodowke na srodek a ze sie nieznam i nie mam kasy zaczolem naprawiac sam: kopalem, gryzlem,stukalem nic nie znalazlem wiec wstawilem z powrotem rano zonka mnie budzi z pretensjami ze po moich zabiegach lodowa zdechla calkiem bo na sciance zamiast lodu jest woda co sie okazalo ze 5 min puzniej lodowka sie wlancza i mrozi po jakms czasie wylancza czyli wszystko jest ok. Mam pytanie lodowka chodzi na zakresie 1 a boje sie zmieniac na 2(na 2 zawsze chodzila)czy ja lepiej zostawic tak jak jest czy moge zmienic no i co jej naprawde tak bylo?
  • Poziom 1  
  • Poziom 15  
    Witam.
    Uważałem że Włocławek ma dobrych techników ale po twoim poście muszę zmienić zdanie (jeżeli nie był to domokrążca). Jeżeli termostat jest zamocowany w listwie miedzy chł. a zamr. to 90% jest on przyczyną pozostałe 10% daję na układ chłodniczy. Masz serwis fabryczny spróbuj problem tam zgłosić.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    dzieki czekam na wyplate(moze cos dozucą na swieta) i zglaszam problem do serwisu FABRYCZNEGO dam znac po 15.12 .2004 jak sprawa rozwiazana.czesc i jeszcze raz dzieki za zainteresowanie