Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aplikacja - Krótkie naciśnięcie klawisza spowoduje jego przytrzymanie

konstantylolek 18 Paź 2011 00:41 804 3
  • #1 18 Paź 2011 00:41
    konstantylolek
    Poziom 8  

Witam.
    Potrzebuje program który będzie działał w tle, lub być może da sie coś takiego ustawić w systemie, że jeżeli nacisnę szybko np klawisz strzalka w górę komputer nie odbierze krótkiego sygnału tylko bedzie otrzymywał sygnał powiedzmy przez 1s.
    Jest taka aplikacja? A może da się coś takiego ustawić? Mój system to windows XP prof.
    PS. nie chodzi mi o powtarzanie a ciągły sygnał tak jakby klawisz był trzymany.

0 3
  • #2 18 Paź 2011 03:07
    1st
    Poziom 17  

W jakim to ma być celu, bo nawet przytrzymując klawisz ręcznie przez 1s. powtarzane jest jego naciskanie z pewną częstotliwością, w starszych BIOS-ach dało się ją ustawić.

0
  • #3 18 Paź 2011 07:37
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Jeśli chodzi o XP to możesz ustawić w panelu sterowania- częstotliwość powtarzania klawiatury. Przy sekundowym naciśnięciu będzie powtarzany ok 10 razy. Jeśli potrzebujesz innego zasrtosowania to podaj cel?.

0
  • #4 18 Paź 2011 16:58
    konstantylolek
    Poziom 8  

ehh, mówiłem że nie potrzebuję powtarzania klawisza, tylko jakby symalator jego przytrzymania w momencie gdy zostanie on szybko kliknięty.
    Cel jest dość dziecinny, piszę bota do pewnej który po pojawieniu się przeszkody w odpowiednim miejscu wykona skok, jest jednak pewien mankament, ponieważ używam programu vTask.
    W tym programie nie ma opcji przytrzymania klawisza a jedyni naciśniecie go.
    Jeżeli w grze naciśniemy klawisz szybko skok jest niski, aby skok był wystarczająco wysoki trzeba klawisz przytrzymać przez pewien czas.

PS. Proszę nie pisać mi tutaj o innych programach i językach programowania, bo nie o to pytam.
    Pozdrawiam.

0