Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6610 Irda. Mobile Media Browser wykrywa mi ten telefon jako Nokia 7210.

03 Gru 2004 18:19 1036 3
  • Poziom 17  
    Kupiłe sobie irda pod USB z nadzieją, że powysyłam sobie fajne obrazki na ten telefon i co się okazało ?? Mobile Media Browser wykrywa mi ten telefon jako Nokia 7210 :o :o :o Co to moze byc ?? Jak wysylam poprzez WinXp to pisze mi ze urzadzenie zgubilo zasieg lub zostalo zablokowane
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    6610 a 7210 to jest praktycznie to samo w innych obudowach i wykrywa te telefony jako 7210. Co do 2 pytania sprawdź jaką masz prędkość transmisji ustawioną.
  • Poziom 17  
    Potwierdzam wypowiedz kolegi wyżej sprawdz prędkość transmisji jaką masz ustawioną ewentualnie ją zmniejsz miałem jakiś tydzien temu podobne problemy z 6610 i irdą na usb.
    Druga sprawa która możesz sprobować przestawić jest do ustawienia tylko w niektórych irdach ja osobiście mam np irde sigmatela a ona dodatkowo ma możliwość ustawienia typu pamięci domyślnie jest ustawiona na infineona ale zrywa wtedy kontakt po ustawieniu na sigmatel wszystko jest ok.
  • Poziom 17  
    predkosc nic nie zmienia :( a typu pamieci to nie idzie ustawic. Co ciekawe to na laptopie na Win98 na zintegrowanej irda wszystko dziala OK