Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer do... Battlefield 3 :)

KAT_666 24 Paź 2011 21:57 5295 35
    KAT_666
    Poziom 12  
    Ostateczne pytanie:

Komputer do... Battlefield 3 :)

Pasuje to wszystko do siebie?
    Grafa zmieści do Fractal Design R3?
    Zasilacz pociągnie OC proca/grafy w przyszłości?
    wlw_wl
    Poziom 38  
    Pasuje, tylko osobiście wziąłbym pamięci 1333, taniej a i tak nic Ci 1600 nie da.

Zasilacz da radę. Obudowa pomieści.

Ja bym jednak oszczędził 300zł i wziął 6950. Na jeden monitor fullHD bez problemu wystarczy jeszcze na długo, nie tylko do BF3.
    KAT_666
    Poziom 12  
    wlw_wl napisał:
    Pasuje, tylko osobiście wziąłbym pamięci 1333, taniej a i tak nic Ci 1600 nie da.

Zasilacz da radę. Obudowa pomieści.

Ja bym jednak oszczędził 300zł i wziął 6950. Na jeden monitor fullHD bez problemu wystarczy jeszcze na długo, nie tylko do BF3.

Rożnica w kasie za pamięci jest znikoma.

Co do grafy, to z tego co widziałem testy, jest potężna różnica między 6950, a 570 DCU II, prawda ?:)
    wlw_wl
    Poziom 38  
    Oczywiście, nie twierdzę, że to równorzędne grafiki pod względem wydajności.

Twierdzę jedynie, że 6950 zaspokoi wszystkie Twoje zachcianki odnośnie BF3 (a taki jest temat) i nie tylko.

A 300zł piechotą nie chodzi, a można wydać np. na SSD :)
    KAT_666
    Poziom 12  
    wlw_wl napisał:
    Oczywiście, nie twierdzę, że to równorzędne grafiki pod względem wydajności.

Twierdzę jedynie, że 6950 zaspokoi wszystkie Twoje zachcianki odnośnie BF3 (a taki jest temat) i nie tylko.

A 300zł piechotą nie chodzi, a można wydać np. na SSD :)

Tylko że chciałbym, aby ten sprzęt podziałał trochę czasu, a te 300 zł to inwestycja w długość jego życia :)

Co do ssd to jest i tak w planach ;p