Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung le37c630+PS3+Nka+kino domowe

orzelorzel 18 Paź 2011 22:25 1387 3
  • #1 18 Paź 2011 22:25
    orzelorzel
    Poziom 2  

Witam

Mam pytanie, a mianowicie w tv mam wyjście optyczne (samsung le37c630), konsole mam podłączoną przez hdmi tak samo "Nke", czy jak kupię zwykłe dvd (kino domowe) z wejściem optycznym to zadziała mi dźwięk w 5.1 (obraz z konsoli/Nki przez hdmi do telewizora, a wyjście optyczne z telewizora do dvd)? Rozmyślałem jeszcze nad kupnem bluray sony bo ma 2 wejścia hdmi i jedno wyjście (to zadziała na 100%) ale ten zestaw wyniesie mnie 2 razy tylko co przeciętniak samsunga 5.1. Mam nadzieje że zrozumiale napisałem :)
    pozdrawiam

0 3
  • Pomocny post
    #2 19 Paź 2011 08:51
    hojlo1
    Poziom 35  

Najprościej i najskuteczniej to podłączać dźwięk bezpośrednio do Kina Domowego. ;)

Często np wyjście optyczne z TV nie przepuszcza wszystkich sygnałów dostarczanych z urządzeń zewnętrznych.

0
  • #3 19 Paź 2011 18:50
    orzelorzel
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedź, chodzi mi właśnie o to że nie będzie mi się chciało za każdym razem gdy będę oglądał tv przełączać kabla z konsoli do enki ;) nic kupie zobaczę napiszę :)
    pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #4 20 Paź 2011 08:11
    hojlo1
    Poziom 35  

Ale możesz do kina domowego podłączyć 2 kable optyczne przez np. "splitter optyczny".
    Ja mam taki mechaniczny: 3we.-1wy., ale są na 2we-1no wy. bez przełącznika. ;)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo