Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Microsoft pokazuje wyszukiwanie w Windows 8. Podsumowanie nowego systemu

lukasker 18 Paź 2011 22:34 3017 3
  • Microsoft pokazuje wyszukiwanie w Windows 8. Podsumowanie nowego systemuWindows 8 od samego początku wzbudza duże zainteresowanie, bijąc nawet rekordy pobrań. Sam Microsoft zdążył już przedstawić sporo informacji, między innymi: wygląd niebieskiego ekranu śmierci w Windows 8, wygląd Internet Explorera 10 dla tabletów (Metro UI) i Windows, wygląd menadżera zadań w Windows 8 w dodatku zbierając przy tym dość pozytywne opinie.

W najnowszym wideo Microsoft przedstawił wizję wyszukiwania w Windows 8. Wyszukiwanie koncentruje się teraz bardziej na uruchamianiu aplikacji niż na szukaniu plików, gdyż jak wynika z badania - aplikacje są trzykrotnie częściej wyszukiwane niż pliki.
    Microsoft pozwoli na customizowanie paska wyszukiwania, dodał też przydatne skróty klawiaturowe WinKey+W i WinKey+F.

Link

Źródło

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    lukasker
    Tłumacz Redaktor
    Specjalizuje się w: programowanie, strony www, sprzęt komputerowy
    lukasker napisał 2900 postów o ocenie 143, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
    popaw1
    Poziom 19  
    lukasker napisał:
    Wyszukiwanie koncentruje się teraz bardziej na uruchamianiu aplikacji niż na szukaniu plików, gdyż jak wynika z badania - aplikacje są trzykrotnie częściej wyszukiwane niż pliki.

Jak to aplikacje częściej wyszukiwane? Ja nigdy nie wyszukiwałem aplikacji na HDD. Wiem co instaluje i gdzie, a jak czegoś nie będę używał to to usuwam.
    iwan3000
    Poziom 15  
    popaw1 napisał:
    lukasker napisał:
    Wyszukiwanie koncentruje się teraz bardziej na uruchamianiu aplikacji niż na szukaniu plików, gdyż jak wynika z badania - aplikacje są trzykrotnie częściej wyszukiwane niż pliki.

Jak to aplikacje częściej wyszukiwane? Ja nigdy nie wyszukiwałem aplikacji na HDD. Wiem co instaluje i gdzie, a jak czegoś nie będę używał to to usuwam.
    Chodzi o wyszukiwanie app w menu start. Otwierasz menu wpisujesz pierwsze kilka liter programu, który chcesz uruchomić, dajesz ENTER i śmiga. Bez przeglądania całego menu
    Atreyu Makiavel
    Poziom 34  
    To już jest od czasów siódemki.