Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie kupić grubą folię samoprzylepną?

Pocieszny 18 Paź 2011 23:34 4373 5
  • #1 18 Paź 2011 23:34
    Pocieszny
    Poziom 38  

Potrzebuję kupić kilka m² sztywnej i dość grubej folii samoprzylepnej, najlepiej w takiej postaci jak materiał do laminowania identyfikatorów. Fajnie gdyby były dostępne jakieś kolory (przyciemniona, czerwona, zielona, niebieska). Zna ktoś "fachową" nazwę takiej folii? Gdzie można taką kupić?

0 5
  • #2 19 Paź 2011 21:06
    kpodstawa
    Poziom 31  

Nie podałeś grubości i materiału (w domyśle: tworzywo sztuczne), więc może się wygłupię, ale trudno. Miałem w domu resztki dość sztywnej folii odblaskowej, która mogła być na bazie tektury w postaci kart A4, grubość ok. 0,5-1,0 mm. Teraz mam bałagan w mieszkaniu, więc nie zmierzę i nie sprawdzę materiału, a nawet nie wiem, czy coś jeszcze zostało. Jeżeli byłbyś zainteresowany parametrami, to zrobię wykopaliska, ale bez obietnicy powodzenia.

Są też w marketach technicznych różne wykładziny|okładziny|tapety|itp. samoprzylepne o różnej sztywności, więc może szukaj w takim kierunku?

Krzysztof Podstawa

0
  • #3 20 Paź 2011 12:21
    Pocieszny
    Poziom 38  

W sumie trochę niejasno to napisałem w pierwszym poście. To musi być przezroczyste. Grubość nieważna, byle było chociaż trochę sztywne (folia taka zwykła do drukowania jest trochę zbyt miękka).

0
  • #4 21 Paź 2011 11:17
    kpodstawa
    Poziom 31  

Zatem nie pomogę "wykopaliskowo". Folie do laminowania z rzadka przemykają na jakichś reklamach pokrywających samochody. Może popytaj w dużych, specjalistycznych sklepach z artykułami biurowymi. Z tego, co widziałem w punktach laminowania, to te folie stają się przylepne po nagrzaniu (piszę oczywistość, za co przepraszam). Czyli mogę doradzić tylko żmudne przeszukiwanie Internetu i cierpliwość lub łut szczęścia. Powodzenia życzę.

Krzysztof Podstawa

0
  • #5 21 Paź 2011 22:32
    pseudodiablo
    Poziom 8  

W sklepie chemicznym?

0
  • #6 22 Paź 2011 20:40
    kpodstawa
    Poziom 31  

Uzupełnienie: Te przemykające reklamy z foliami, o czym pisałem wcześniej, dzisiaj zobaczyłem, więc napisałem link. Może znajdziesz tam to, czego szukasz.

Krzysztof Podstawa

1