Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa klawiatura Logitech G510

bogdan_no3 19 Paź 2011 14:10 2054 3
  • #1 19 Paź 2011 14:10
    bogdan_no3
    Poziom 10  

Witam Podłączyłem klawiaturę G510 do USB bo tylko taką ma możliwość. Płyta GB z68x-ud4-b3 została wykryta sterownik zainstalowany, ale klawiatura nie działa. Porty USB są ok. W menadzeże urządzeń , że działa prawidłowo. Lokalizacja :na Logitech Gaming Virtual Keyboard ta G510. Natomiast stara klawiatura czy na USB czy PS2 dział bez problemu. Lokalizacja: podłączone do portu klawiatury.
    Na Ps2 w płycie jest oznaczenie pół na pół wychodzi, że w jedno gniazdo może być mysz i klawiatura. Oprogramowanie do G510 zainstalowane i nie wykrywa klawiatury tylko inne produkty logitecha mysz, kamerke,słuchawki. Ta nowa klawiatura mi działała na starym kompie. Sterowniki odinstalowałem i zainstalowałem to nic nie dało. Sysyem zainstalowany ponownie też nic. Może ktoś miał taki problem. Na innych forach nie znalazłem rozwiązania.

0 3
  • Pomocny post
    #2 22 Paź 2011 13:17
    QUL
    Poziom 2  

Jestem serwisantem już prawie od 10 lat i nie widziałem jeszcze żeby jakaś firma robiła taką tandetę jak Logitech. Nic na to nie poradzisz. Miałem w tym tygodniu taką samą sytuację (klawiatura działała na komputerze przed wymianą płyty, a z nową już nie działa). Wszystkie inne komputery normalnie wykrywają klawiaturę, a ten komputer wykrywa wszystkie inne klawiatury. Miałe takie same problemy z myszkami Logitech, żadnymi innymi. Po prostu robią wadliwe produkty - nie jest to kwestia egzemplarza (sprawdzałem to na kilku takich samych modelach).

0
  • #3 22 Paź 2011 13:59
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Jaki system operacyjny?

0
  • #4 23 Paź 2011 12:48
    bogdan_no3
    Poziom 10  

Witam Tak zawiedzony jestem na Logitechu. Do tej pory uważałem tą firmę za godną polecenia mam ich sprzęt od lat. Ale inne firmy, też nie bawem tak będą robić to winik maczania UE. Utlenianie się sreberka. Klawiatura od kwietnia do września wytrzymała. Reklamowałem ją. Miałem win 7 32bity i było ok. Teraz mam win 7 64 bity.

0