Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clarion PU-2471A(J). Czy to radio jest zakodowane?

Ceglarz 03 Gru 2004 21:56 3279 5
  • #1 03 Gru 2004 21:56
    Ceglarz
    Poziom 12  

Witam
    Sprawa wygląda tak:
    Zakupiliśmy Peugeota 307 z 2002 roku, auto oczywiscie przywieżione z Francji bez radia ale takowe wcześniej posiadało. Ja chcąc pójść tym tropem kupiłem całe radio wraz z pilotem z Peugeota 307 z rozbiórki (nie kradzione) wraz z pilotem. Problem jest taki. Nie wiem czy to jest zakodowane. Jedni mowili ze to jest kodowane, ale to niby ma sie objawiac jakimś "pikaniem", moje radio sie nie wlacza tzn jak nacisne guzkik od wysuwania plyty to slychac ze chodzi mechanizm wysuwania, jak wloze plyte nic tylko wciagnie zadnego dzwieku.na wyswietlaczu raczej nic sie nie pojawia odnosnie sterowania radiem (nie zwróciłem uwagi).

Moje pytanie brzmi czy tojest objaw zakodowanie czy trzeba "dopasować" radio do samochodu. Dodam że, przy odłączonym radiu i wlkaczonych swiatlach auto normalnie odpala, a po wlaczeniu swiatel podświetla sie oraz to, że nie mam podlaczonej anteny.

0 5
  • #2 05 Gru 2004 22:51
    Ceglarz
    Poziom 12  

Posprawdzałem zsilanie i wszytkie są ok. Co mam dalej robić??

0
  • #3 05 Sty 2005 00:16
    kamahonda
    Poziom 17  

Jak mieszkasz w Krakowie to Ci zrobie.

0
  • #4 05 Sty 2005 12:00
    djlj24
    Spec od car audio

A jeżeli w Lublinie to ja :D

0
  • #5 09 Sty 2005 13:34
    Ceglarz
    Poziom 12  

Jeśli chodzi wam o wpisanie numeru VIN to to juz jest zrobione i lada dzień radyjko będzie u mnie i wtedy napisze co i jak, boję się żeby nie trzeba było BSI programować. A może to wina wyświetlacza? A tak pozatym to jestem z Biłgoraja:)

0
  • #6 10 Sty 2005 11:38
    djlj24
    Spec od car audio

Ja robię tak, że śmiga wszędzie. Nawet sobie czasem na stole posłucham.

1