Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kopiowanie karty telewizji cyfra+

20 Paź 2011 10:44 9925 6
  • Poziom 10  
    Witam Wszystkich.
    Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu mianowicie mam kartę chipową która chce skopiować (wszystkie dane z zabezpieczeniami itp.) a następnie po późniejszej ewentualnej zmianie zapisanych danych na karcie chipowej wgrać wcześniejsza skopiowane informacje (wszystkie dane z zabezpieczeniami itp.) na ta sama kartę.
    Proszę o udzielenie informacji czy jest to możliwe i jak jest o informacje co jest potrzebne wykonania takiej czynności.
    Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    Poniżej przesyłam zdjęcia chip-u

Proszę zamieszczać zdjęcia według poniższego linku: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html Ułatwi to ich przeglądanie . [dzimi]
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Dziękuje za odpowiedz.
    Czyli nie ma żadnych możliwości obejścia zabezpieczeń przed kopiowaniem???
    Jeżeli są to czego użyć co rozwiąże ten problem.
    Z góry dziękuje za odpowiedz.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Rozumiem ze raczej nici z tego ale pozostaje kwestia kluczy zapisanych na karcie nie ma możliwości ściągnięcia kluczy z karty?
    Przykładowo (z góry zaznaczam ze nie o to chodzi) oszuści kopiujący karty chipowe robią to bez większych problemów a pomocą odpowiedniego sprzętu.
    Szczerze mówiąc ciężko mi uwierzyć w to ze zwykła karta chipowa (nie pochodząca z banku) ma zabezpieczenia nie do przejścia i każdy klucz powinien być zapisany na karcie.
    Zakładając teraz hasło chroniące wejścia do systemu jest na nim zapisane wiec jakaś metoda powinna być żeby wyciągnąć je z systemu.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Podsumowując cały temat "nie można skopiować kart chip" jednak niektórzy to robią tylko czemu nikt nie chce powiedzieć jak.
    jedyne rozwiązanie jakie mi zostaje to spakować w jakieś etui moja kartę chip i zamknąć w sejfie żeby jej nie uszkodzić.
    Jeżeli ktoś ma jakieś konkrety jak mogę ją skopiować proszę pisać na pw , natomiast na dzień dzisiejszy temat uważam za zamknięty bo nie wnosi nic nowego do sprawy.
    Pozdrawiam