Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odkurzacz HYUNDAI HH-v650x

DOBLER 21 Oct 2011 12:17 4374 4
    DOBLER
    Level 10  
    Witam wszystkich. Zastanawiam sie nad kupnem tego odkurzacza " HYUNDAI HH-v650x ", i nie mogę nic na jego temat znaleźć "opinii" .Prosił bym o jakieś opnie , na jego temat PLUSY i MINUSY , kogoś kto go ma lub używał .
    Odkurzacz HYUNDAI HH-v650x
    Przeważnie interesuje manie :
    ... ten filtr wodny , czy on zdaje egzamin ,
    ... i jak sie ma sprawa z filtrem hepa , czy rzeczywiste jest to filtr hepa a nie bibułka :) ,
    ... i czy separator większego kurzu " który został umieszczony koło rękojeści rury teleskopowej " jest w miarę wytrzymały .
    Dzieki.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    DOBLER
    Level 10  
    : ) widzę że nikt takowego odkurzacz nie używa : ) ,
    a wiec poszperałem troszkę po necie i zebrałem różne fotki z aukcji tego odkurzacza , [niestety nie ma go w całości rozebranego na części :( ],
    jak i małą ocenę UASERA na chyba rumuńskim forum , oczywiście przetłumaczone przez googleT :
    Link
    " http://translate.googleusercontent.com/transl...364542&usg=ALkJrhjwB083jLZBerLebDh4H2iI9WjnLw "
    aaa najważniejsze inna nazwa tego odkurzacza to DV-4199 , w paczce z jpg jest miedzy innymi jego dokładna specyfikacja , wymiary ciężar siła ssania.
    Ale i tak po przeczytaniu tego wszystkiego jak i oglądnięciu dalej nie mam pojęcia jaki odkurzacz wybrać a mianowicie czy MPM Mod-03 czy ten HH-v650x

Odkurzacz HYUNDAI HH-v650x VS Odkurzacz HYUNDAI HH-v650x

Co prawda widziałem MPM Mod-03 i co mi sie w nim nie podoba :
    ... to to że ma małe kółka które przez próg nie przejadą :(
    ... zbiornik z woda jest dość ciężki bo się spód nie odłącza albo nie potrafiłem odłączyć w sklepie jak go oglądałem
    ... no i nie ma w zestawie datowego separatora dużych części (co prawda jest coś takiego na allego ale to kolejny wydatek rzędu 70zl )
    ... rurę ma lichą
    cała reszta jest OKI
    ... plastiki oki
    ... sannie oki
    ... filtracja woda z tego co widziałem to raczej będzie oki
    ... głośność eee tam mi to nie przeszkadza

A więc jak by ktoś miał jeden z tych odkurzaczy prosił bym o jakąś bardziej doświadczoną wypowiedz : ) , a najlepiej fotki oczywiście poszczególnych części np: sam zbiornik na wodę od góry (chodzi tu o hh-v650x) bo mod-03 to wiem : ) i takie tam , aa i w tym mod-03 sa takie dwie gąbki które raczej trzeba myc po odkurzaniu a nie wiem czy coś takiego jest w hh-v650x
    Dzieki.
    Egon90
    Level 2  
    temat stary ale odświeże. Posiadam Tego hyundaia. Jestem z niego zadowolony. Jakby ktoś chciał kupić śmiało go moge polecić.
    Piter102
    Level 11  
    Dla mnie temat aktualny, napisz coś więcej o tym sprzęcie, czy jeszcze żyje, czy długo trwa czyszczenie po odkurzaniu czy filtry hepa drogie??
    plis :)
    MARIUSZ_1174
    Level 9  
    Witam jeśli jeszcze ktoś czyta ten temat to mam pytanie. Czy do tego odkurzacza hh v650x są dostępne na rynku części, bo nie mogę dostać zakrzywionej rury i filtra, które wchodzą do zbiornika z wodą. Jeśli ktoś ma jakieś namiary na serwis mający te części to bardzo proszę pisać. Pozdrawiam.