Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja danew gs270 odblokowanie

21 Paź 2011 15:10 2739 11
  • Poziom 16  
    Witam .W żaden sposób nie mogę się do niej dobrać żeby ją odblokować .Chodzi na win ce 6.0 i destinator9- może jakieś rady?
  • Poziom 38  
    Odpowiedz na pytania:

1. czy w komplcie jest karta SD
    2. czy po wyjeciu karty SD uruchamia sie Destinator prawidlowo
    3. Jesli nie, czy na karcie sa jakies pliki wykonywalne (exe)

Jesli na powyzesze pytania odp. brzmi NIE, to podaj jakie foldery i pliki znajduja sie na pamieci Flash urzadzenia
  • Poziom 16  
    Karty nie było .Destinator pracuje prawidłowo bez karty . Na pamięci Nand Flash są:Destinator (destinator exe ,GPSTMC.exe ), Destinator apps (mapy coś jeszcze ) ,System (Dump files ,extra dump files -pusty ,gpspara0.bin,1.bin ,2.bin ,3.bin ) .I to by było na tyle .Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    Oki. Wersja najubozsza, zwykle dzialajaca ;)

1. zmieniasz nazwe pliku destinator.exe na np. destinator_BAK.exe
    2. sciagasz cecmd (Link) , rozpakowujesz, kopiujesz do foldera Destinator
    3. zmieniasz nazwe na destinator.exe
    4. resetujesz urzadzenie, klikasz "nawigacja" i masz managera plikow :D

Rozwiazanie oczywiscie nie zoptymalizowane skryptem zwalniajacym pamiec i wylaczajacym zbedne procesy, ale dzialac powinno :D
  • Poziom 16  
    Dzięki działa .To teraz jak wgrać mapamap ?
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    A w jakim celu chcesz instalowac na urzadzeniu najgorsza dostepna na rynku aplikacje nawigacyjna? ;P
  • Poziom 16  
    Nawigację przywiozłem z Francji bez mapy Polski .Jedyną jaką znalazłem i zainstalowałem jest mało aktualna i nie mogę uruchomić jęzka polskiego .Dlatego chciałem zmienić na mapmap bo taką posiadam ale i tak nie chce mi się ona uruchomić .Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    Wszystkie czynnosci wykonujesz na Nand Flash urzadzenia.

1. skopiuj na dysk komputera folder Destinator (backup)
    2. Usun go z urzadzenia
    3. zainstaluj mapemap na urzadzenie - jesli trzeba, wprowadz klucz produktu
    4. znajdz folder MapaMap i zmien jego nazwe na Destinator
    5. wejdz do foldera, znajdz plik mapamap3.exze i zmien jego nazwe na destinator.exe
    6. odlacz USB, zresetuj urzadzenie - jesli trzeba, kliknij ikone nawigacja :)
  • Poziom 16  
    Zrobiłem zgodnie z instrukcją i nic -invalid OEM name ,tak jak już miałem .
  • Poziom 38  
    Nie pisales "jak juz miales" - myslisz ze tu na Forum to jakis Duch Swiety mieszka, czy Wrozka Cecylia, by podpowiadac mi "jak juz miales"?? Zarty sobie robisz?..

Nalezy uzyc instalki "wersja na urzadzenia INNE" - do pobrania ze strony Producenta.

Blad oznacza, ze nie uzyles installki legalnej wersji programu lub pominales pkt.3
  • Poziom 16  
    Po co się kolego podniecasz ,po prostu tak było bo próbowałem zainstalować legalną MM z manty gps070 i tyle .Z tego co się dowiedziałem to nie da się przenieść uprawnień na inne navi .Pozdrawiam i zamykam temat .
  • Poziom 38  
    Nie "podniecam" sie Kolego, tylko zgodnie z Regulaminem Forum WYMAGAM, bys pisal jezykiem technicznym, uwzgledniajac takze istotne informacje.

W przeciwnym razie nikt nie zechce odpowiadac na BEZSENSOWNE posty ani udzielac komus takiemu pomocy.

"Z tego co sie dowiedziales" - jak piszesz - nie podales (po raz kolejny, bo po co?), czy dowiedziales sie tego bezposrednio od producenta programu, czy gdzies z Netu? ..

IMHO - skoro MapeMap mozna zakupic legalnie BEZ urzadzenia i przypisac do niego licencje, to mozna ja takze przeniesc - nie jest fabrycznie powiazana z egzemplazem.

A temat zamyka sie klikajac ikonke "rozwiazano" - to podpowiadam, gdybys nie spostrzegl :)