Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połaczenie TV Samsung UE40D5500 i laptopa.

kolarz23 22 Paź 2011 00:08 12996 5
  • #1 22 Paź 2011 00:08
    kolarz23
    Poziom 9  

WITAM WSZYSTKICH. Mam pytanie dotyczące telewizora j/w i jego konfiguracji z laptopem toshiba, system /wista/ domaga się zainstalowania sterownika dla urządzenia samsung tv DMR. O co chodzi ?

0 5
  • #2 22 Paź 2011 13:57
    hojlo1
    Poziom 35  

Nie opisujesz jaki to laptop?
    Ściągnij najnowsze sterowniki do: grafiki/dźwięku.

Potem np. to:
    Link ;)

0
  • #3 24 Paź 2011 14:52
    kolarz23
    Poziom 9  

Witam ponownie moja toshiba to L300 170 satellite, sterowniki ok, menadżer urządzeń pokazuje inne urządzenie tj TV SAMSUNG DMR, szukanie on line nic nie dało, dodam, że tv z komputerem jest połączony bezprzewodowo /ruter/.

0
  • #4 24 Paź 2011 16:17
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Połączenie telewizora i laptopa domyślnie rozpatrywane jest w kategorii telewizor jako wyświetlacz dla laptopa, czyli sprawy audio-video.

Ty podajesz, że połączyłeś za pomocą rutera.

Napisz wyraźnie o jakie połączenie chodzi i co ma ono na celu (co spodziewasz się uzyskać).

0
  • #5 24 Paź 2011 18:25
    hojlo1
    Poziom 35  

W takim układzie musisz wgrać do laptopa soft "od Samsunga" (DLNA), który "połączy" multimedia.
    Tu masz przykład:
    Link

Ps - wszystko powinno być w instrukcji TV (albo papierowej , albo na nośniku itp.)
    (jednak DLNA jest dość kłopotliwe przy instalacji i obsłudze)

0
  • #6 05 Gru 2011 21:54
    sebastianstepi
    Poziom 9  

Mam Samsunga 37/5500. Połączyłem go z moim routerem TP-LINK kablem UTP, potem na laptopie Toshiba uruchomiłem Windows Media Player i aktywowałem przekaz strumieniowy - DLNA. Dodałem do biblioteki WMP katalog z filmami i to by było na tyle.

W Samsungach które testowałem jest pewna niedoróbka oprogramowania. Jeśli oglądamy filmy w kontenerach mkv lub ts przez DLNA, to nie można przewijać ani wybrać określonego momentu w czasie. Jeśli oglądamy filmy z urządzenia USB to nie ma tego problemu.

0