Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Światła awaryjne włączają się same Audi A3 1999r.

22 Paź 2011 12:27 7669 6
  • Poziom 2  
    Witam! Mam Audi a3 1999r 1,9 tdi. Jakiś czas temu miałam wypadek. Ktoś wjechał mi w tył samochodu. Auto zostało naprawione, a niedługo potem zaczeły się problemy. Po zamknięciu auta czasem po chwil a czasem od razu migają mi się światła awaryjne i przestają wtedy gdy je wyłączam, potem światła stopu zaczeły szfankować, a teraz już nie świecą wogóle. Bardzo prosze o pomoc!
  • Poziom 41  
    Magda00000 napisał:
    Po zamknięciu auta czasem po chwil a czasem od razu migają mi się światła awaryjne i przestają wtedy gdy je wyłączam

Na próbę proponuje odłączyć włącznik tych świateł.
    Magda00000 napisał:
    potem światła stopu zaczeły szfankować, a teraz już nie świecą wogóle.

Precyzyjniej można określić co się z nimi działo,poza słowem "szfankowac".A skoro teraz nie działają to naprawa jest prosta,powstaje tylko pytanie czy sama sobie poradzisz,jakie masz zdolności?
  • Poziom 11  
    Sprawdź instalację w miejscu stłuczki. Blacharze bardzo niechlujnie ''drutują" uszkodzone przewody.
  • Poziom 35  
    Airbagi wystrzeliły?

Miałem przypadek, ze po wystrzeleniu poduszek i zapisanej crash dacie. Mrugały awaryjne bo jest wypadek. Odczytaj błedy. Jezeli nie ma błedów lub poprostu poduchy całe, to poprostu switch awaryjnych lub modół komfortu.
  • Poziom 32  
    fuelinyourblood napisał:
    Airbagi wystrzeliły?

Miałem przypadek, ze po wystrzeleniu poduszek i zapisanej crash dacie. Mrugały awaryjne bo jest wypadek. Odczytaj błedy. Jezeli nie ma błedów lub poprostu poduchy całe, to poprostu switch awaryjnych lub modół komfortu.

Nie w tym roczniku.
  • Poziom 2  
    auto zostało uderzone w tył mój kolega ściągną wewnętrzną osłone bagażnika i okazało się że nie były wogóle podpięte kable do podświetlenia tablicy rejestracyjnej.Podpieliśmy te kable i podświetlenie działa ale znowuż usterka się powiększyła centralny zamek zaczął wariować nie zamykają sie dzwi a w czasie jazdy wariują światła stopu czasami są a czasami ich nie ma jeżeli ktoś wie coś na ten temat jak to naprawić była bym wdzięczna za pomoc i z góry dziękuje
  • Poziom 15  
    Najprawdopodobniej jest zgnieciona lub przetarta któraś z wiązek przewodów z tyłu auta albo punkty masowe blacharze założyli "na świeża farbę". Mogą też być zniszczone kostki połączeniowe do wiązek