Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

belka tensometryczna firmy CAMPESA S.A. ARBE model MBA - karta katalogowa

23 Paź 2011 20:54 1325 4
  • Poziom 17  
    Szukam karty katalogowej lub jakichkolwiek informacji na jej temat.

Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.15 [dzimi]
  • Poziom 25  
    Witam,
    Jeśli chcesz parametry podaj dokładny typ przetwornika, MBA to tylko część oznaczenia, powinny być jeszcze jakieś cyfry.
    Informuję: kupić już nie można, natomiast po zastosowaniu podkładki ze zmianą mocowania można zastąpić dowolną inna belką - ważne aby miała taka samą nośność.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Tabliczka znamionowa zawiera:
    Fabricante: Campesa S.A.
    Marca: ARBE
    Modelo: MBA
    Sens 2.0mV/V
    Ln: 20kg
    jest jeszcze data produkcji (1995) i numer seryjny (150963)

Szukam karty katalogowej gdyż dostałem taki przetwornik na uczelni i muszę na jego podstawie napisać pracę.

Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.15. - Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. [dzimi]
  • Poziom 25  
    Witam, zadzwoń do FAWAGU, na Łęczyńską masz blisko, i poproś o pomoc. Mają na pewno karty katalogowe, w końcu to oni rozpowszechnili te przetworniki. Dane jakie posiadam na ten temat są niewystarczające do Twojej pracy, posiadam tylko dane podstawowe. Kontaktuj się z działem serwisu. Numer telefonu dostępny na ich stronie www. Gdybyś miał problem daj mi znać to pomogę, znają mnie tam całkiem dobrze. Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    mawi2 napisał:
    Gdybyś miał problem daj mi znać to pomogę, znają mnie tam całkiem dobrze.

Prosiłem o pomoc na PW. Ale kolega milczy... :(