Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zagadkowe odnośniki (reklamy) na stronach internetowych - jak usunąć?

Yasny 24 Paź 2011 15:53 1017 6
  • #1 24 Paź 2011 15:53
    Yasny
    Poziom 9  

Witam

Kieruję zapytanie ponieważ macie do czynienia na codzień z różnego rodzaju takimi uprzykrzającymi sprawami. Mianowicie w załączniku zamieszczam screen kawałka strony, gdzie pod niektórymi wyrazami pojawiają się podkreślenia. Najeżdżając na nie pokazuje się pokazany na screenie "dymek", że coś tam wygrałem i można też przenieść się na stronę. Coś takiego dzieje mi się na wszystkich stronach onetu, wp, ale tylko na przeglądarkach Firefox, Google chrome, na IE tego nie obserwuję. Nadmienię jeszcze iż zrobiłem restore obrazu całego dysku C z lipca tego roku i też nie pomogło, a wtedy tego nie było.

0 6
    Załączniki: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
  • #2 24 Paź 2011 15:59
    goldi74
    Poziom 43  

U mnie też takie coś występuje. To forma reklamy i nie zwracam na to uwagi.

Yasny napisał:
    Kieruję zapytanie ...

A gdzie to zapytanie? Było tylko stwierdzenie faktu.

0
  • #3 24 Paź 2011 16:46
    Yasny
    Poziom 9  

Ale pomogłeś - "dziękuje"

0
  • #4 24 Paź 2011 19:18
    goldi74
    Poziom 43  

Yasny napisał:
    Ale pomogłeś - "dziękuje"

Jak dotąd nie napisałeś jeszcze jakiej pomocy oczekujesz.

0
  • #5 24 Paź 2011 22:26
    Yasny
    Poziom 9  

Czy ktoś spotkał się z czymś takim, czy może wie jak to usunąć. Na innych komputerach w firefoxe i chrome jest OK. Nie wiem jak to się dzieje, że przywróciłem obraz dysku C z przed paru miesięcy i mam to dalej. Mam jeszcze dysk D, któego nie ruszałem.

0
  • #6 25 Paź 2011 20:45
    arkdom
    Poziom 19  

Przeglądarka nie ma nic do rzeczy. Po prostu na stronie do tych słów podpięte są linki do wyszukiwarki.

0
  • #7 26 Paź 2011 20:44
    Yasny
    Poziom 9  

arkdom napisał:
    Przeglądarka nie ma nic do rzeczy. Po prostu na stronie do tych słów podpięte są linki do wyszukiwarki.

A jak wytłumaczysz fakt, że na innej przeglądarce na IE nie mam tych podkreśleń ? Czyli :

arkdom napisał:
    Po prostu na stronie do tych słów podpięte są linki

jest nieprawdą ponieważ nie ma tam żadnego kodu który by podlinkowywał te strony ani "alt" by chmurka się pojawiała.
    Nadmienię, że na innych komputerach te same przeglądarki firefox, google chrome, które wymieniłem powyżej nie prezentują tych podkreśleń. Pytanie nadal aktualne j/w.

0
  Szukaj w 5mln produktów