Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ELECTROLUX EWS 125410A nieudane pierwsze uruchomienie

24 Paź 2011 18:28 5183 3
 • Poziom 9  
  Zakupiłem właśnie nową pralkę ELECTROLUX EWS 125410A. Odkręciłem 4 blokady. Podłączyłem węże oraz kabel zasilający i wystąpił problem. Wyświetlacz ciągle miga i nie reaguje na pokrętło wyboru prania. Jedyne co da się ustawić to opóźnienie prania, które i tak nie startuje. Wyświetlacz wciąż świeci nawet gdy pokrętło jest na 0a przycisk start wciąż mruga. Co poradzić? Jutro mam zamiar dzwonić do serwisu bo już dziś nie odbierają...
  ELECTROLUX EWS 125410A nieudane pierwsze uruchomienie ELECTROLUX EWS 125410A nieudane pierwsze uruchomienie
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • HelukabelHelukabel
 • Poziom 9  
  Serwis stwierdził awarię komputera sterującego. Naprawa ma nastąpić do 30 dni.
  Serwisant stwierdził, że jest to nowy model, z nowej fabryki na Ukrainie, więc jakość może mówić sama za siebie, szczególnie że posiada plastikowy zbiornik który przy dostawie może się uszkodzić, czego akurat gwarancja nie uznaje.
  Niestety czekam już trochę a czyste rzeczy z szafy znikają w zatrważającym tempie.
  Chciałem oddać pralkę do sklepu, ten kazał mi zrobić fotki oryginalnie zapakowanej pralki, co nie jest możliwe ponieważ pralka została rozpakowana ze styropianów w celu jej uruchomienia i siła rzeczy nie mogła być oryginalnie zapakowana.
  No niestety, przestrzegam przed kupowaniem AGD przez internet. Jeśli już, to przy dostawie należny sprawdzić wszystkie funkcje przy dostawcy i czy pralka nie cieknie, bo jeśli tak to może być problem z gwarancją :)
 • HelukabelHelukabel
 • Moderator AGD i automatyka
  e2rdo1 napisał:
  Naprawa ma nastąpić do 30 dni.


  A co jest napisane w gwarancji? Że ile dni?
  Skontaktuj się bezpośrednio z producentem i walcz o swoje.
 • Poziom 9  
  Gwarancja mówi że w szczególnych przypadkach czas naprawy ma trwać do 30 dni. Serwis stwierdził od razu, że jest to szczególny przypadek, ponieważ takiej części nie posiadają i musi być ona sprowadzona z magazynu centralnego, który to znajduje się w Niemczech :/