Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta indukcyjna Gorenje EIT 680 SC problem

24 Paź 2011 18:42 3808 2
 • Poziom 10  
  Witam 2 lata temu zakupiłem w do swojej kuchni płytę indukcyjna Gorenje model EIT 680 SC. Płyta boryka się z pewnym problemem. Strasznie się grzeje i zawartość szuflady pod płyta w tym przypadku łyżki sa tak gorące że nie da się ich chwycić po dłuższym gotowaniu czegokolwiek. Samo głupie nagrzanie wody w czajniku wyzwala tyle ciepła że nie raz płyta 2 raz nie zagrzeje nic na danym polu indukcyjnym bo jest za ciepło. W serwisie stwierdzono że to wina modułu zasilającego przyjechali wymienili i tyle nic problem dalej występuje.

  Jednak niedawno przyjechał do nas inny serwisant do innego sprzętu były serwisant Gorenje i stwierdził, że ta płyta jest źle skonfigurowana bo działa tylko jeden wiatrak i to słabo i niema prawa być jakiejkolwiek temperatury pod nią. Stwierdził, że to wszystko da sie ustawić kodami serwisowymi jednak nie wziął książki kodów ze sobą. Nasz kontakt się urwał a problem dalej występuje i jest bardzo irytujący szczególnie gdy dużo gotowania.

  Może znacie jakieś rozwiązanie tego problemu?? z góry dziękuję za pomoc


  Płyta to :
  Gorenje
  model : EIT 680 SC
  Typ: FGKST 58 I4 07.1
 • Poziom 17  
  Czy bez umieszczonej szuflady i innych metalowych elementów płyta też się tak nagrzewa?
 • Poziom 10  
  Owszem płyta z wyciągniętą szuflada prześwit około 26 cm dalej grzeje ostro. nieraz gotując rosół nie można wyłączać tej płytki jak sie ściąga garnek jeśli chce się coś jeszcze zagotować bo ponownie nie da się jej włączyć. dopiero po czasie.


  Może zna ktoś kody serwisowe?? do tej płyty