Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja Lark FreeBird 35.8 - AutoMapa ?

24 Paź 2011 20:51 23889 10
  • Poziom 30  
    Witam

Zastanawiam się nad nawigacją Nawigacja Lark FreeBird 35.8 którą daje TPSA przy przedłużaniu umowy na internet.

Czy będę mógł zainstalować na niej AutoMape ?

Czy mapy które ma w standardzie można aktualizować ?
  • Poziom 38  
    1. Tak
    2. Tak
    Ps.Zajrzyj na stronę "Larka"
  • Poziom 14  
    1 Tak, ale licz się z tym że po pewnym czasie zacznie siadać zasięg na tej mapie, lub zmniejsz liczbę poi to wytrzyma w tedy.
    2 W standardzie Larkmapa 1 aktualizacja jest darmowa potem już kosztuje.
  • Poziom 9  
    dostałem dzisiaj ta nawigacje.I mam pytanie,czy jak wgram AutoMape na kartę pamięci i włożę ja do nawigacji czy już będzie chodziła Automapa???
  • Poziom 14  
    Tak. Zakładam, ze masz oryginalną automapę, wystarczą odpowiednie ustawienia, poszukaj jakie są do 35.8 bo na tę chwilę nie pamiętam dokładnie i powinno śmigać
  • Poziom 38  
    dami416:
    1. musisz ustawic sciezke do aplikacji wceam.exe (np. w programie odblokowujacym)
    2. Ustawienia portu GPS w Automapie XL: com: 2 rate: 4800

kretowicz14 - NIE- nie zadziala. Ten Lark (IMHO) nie ma ustawien sciezki GPS. Nawet jesli zainstalujesz Legala, to jak uruchomisz ta aplikacje?
  • Poziom 14  
    kretowicz14 - NIE- nie zadziala. Ten Lark (IMHO) nie ma ustawien sciezki GPS. Nawet jesli zainstalujesz Legala, to jak uruchomisz ta aplikacje?[/quote]

Zadziała jest funkcja ustawień ścieszki (programu nawigacyjnego) :D
  • Poziom 38  
    Napisalem IMHO :) Byc moze zalezy od wersji FW (jesli pamietam, wczesne 'Tepsowe' wersje chyba nie mialy mozliwosci podania sciezki) - w kazdym razie, pozostaje zyczyc Koledze dami416 wielu sukcesow :)
  • Poziom 9  
    dzięki;D a może tak wolniej i jaśniej;p bo nigdy nie bawiłem się w wgrywanie map do nawigacji.Czyli nie wystarczy tylko wgrać AutoMapy na kartę? jak coś to proszę o prosta instrukcje co mam zrobić żeby wszystko chodziło.
  • Poziom 38  
    Po wgraniu programu do urzadzenia, "NIE WIE" ono ze to zrobiles, nie wie tez jaki program uruchomic. Musisz mu powiedziec, duszac:

Skoro Kolega kretowicz14 stwierdzil ze mozna w tym modelu ustawic sciezke, to klikasz:
    Ustawienia -> wybierz nawig-> wskazujesz sciezke do programu, nastepnie do aplikacji wceam.exe
    Zatwierdzasz X-em, wychodzisz i gotowe.
  • Poziom 14  
    dami416 napisał:
    dzięki;D a może tak wolniej i jaśniej;p bo nigdy nie bawiłem się w wgrywanie map do nawigacji.Czyli nie wystarczy tylko wgrać AutoMapy na kartę? jak coś to proszę o prosta instrukcje co mam zrobić żeby wszystko chodziło.

Wrzucasz automapę na kartę pamięci (najlepiej SD - to urządzenie nie wszystkie SDHC czyta) i ustawiasz ścieszkę i parametry automapy tak jak napisał Pontikos