Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wspomaganie Massey Ferguson MF 8250

24 Paź 2011 21:45 3972 5
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam problem ze wspomaganiem w MF 8250 rok 2002, jak jest zimny to chodzi ciężko, a jak trochę pochodzi to przerywa, idzie normalnie nagle jest straszy opór i dalej normalnie, znajomy mówił mi że jest to problem z jakim zaworem.
  • Poziom 9  
    Sprawdż czy masz olej i w jakim stanie .
    w większości takich układów jest filtr - więc trzeba go sprawdzić -wymienić .
    zawór też jest ograniczający ciśnienie ale czy to on -wątpie ,bo tu widać wpływ temperatury więc zawór jakoś mi nie podchodzi
  • Poziom 33  
    Witam.
    Zeby Ci pomóc trzeba najpierw wiedziec czy masz Full Powershiffta czyli czy masz pompe 150l/min czy 110l/min.
    Nastepnie czy wspomaganie kierownicy to AG czy APL.
    I czy masz hydrayliczne hamulce do przyczepy.
  • Poziom 10  
    Skrzynia nie jest Full Powershiffta, zwykła 4 biegi, nie ma hamulców hydraylicznych do przyczepy ma pneumatyczne, a jeśli chodzi o wspomaganie to jeśli możesz mi powiedzieć czym się rożni AG od APL, bo nie mam pojęcia jakie ma. Olej wymieniony i filtry też. Koleś teścia mówił, że to wina jakiś kości nie wiem o co mu chodziło?
  • Poziom 33  
    Sprawdzałes cisnienie oleju na zaworze pierwszenstwa(dystrybucyjnym)? Chodzi mi o spoczynkowe. I pilotowe cisnienie z orbitrola .Na zaworze pierwszenstwa pelne cisnienie jest dopiero jak poruszysz kierownica. Wtedy pilotowym przewodem cisnienie przestawia zawor dystrybucyjny!Jesli reszta hydrauliki działa to albo zawor dystrybucyjny albo orbitrol( nie grzechocze w nim przy poruszaniu?)
  • Poziom 10  
    Dzięki za pomoc, zrobione, przytkane na zaworze dystrybucyjny.