Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Xsara] Wskaźnik paliwa i kilka innych pytań.

compaq 25 Paź 2011 11:47 1712 0
    compaq
    Poziom 17  
    Mam kilka pytań odnośnie xsary mam w posiadaniu model z roku 2002, 1.9D z wyposażeniem Exclusive. Samochód niedawno kupiłem i chcę rozwiać pewne wątpliwości.

1. Na konsoli środkowej między lewym a środkowym regulatorem ogrzewania mam przycisk ze śnieżką, który włącza się po ustawieniu regulatora na ogrzewanie przedniej szyby bądź jeżeli włącze ręcznie. Nie zauważyłem, żeby grzała przednia szyba (tzn. na tylnej widziałem reakcje po włączeniu ogrzewania tylnej a na przedniej nie).
    2. Zatankowałem 25 litrów ON i wskaźnik dotarł do 3/4 wskaźnika a przed tankowaniem była 1/2. Po przejechaniu 200km jest troche poniżej 1/2. Co może powodować problem?
    3. Jak to w końcu jest z tymi reflektorami? Mam niedziałającą żarówkę od halogenów przeciwmgielnych z przodu, która znajduje się w reflektorze przednim. Będzie trudno ją wymienić jeżeli wcześniej się tego nie robiło?
    4. Chciałbym wymienić obudowę prawego lusterka bocznego. Kupiłem już lusterko ale nie mam pewności czy obudowa uwzględnia czujnik temperatury ponieważ kupione lusterko nie ma od spodu żadnej dziurki (jest zabudowane). Konkretnie chcę wymienić tą część, która jest lakierowana w kolorze nadwozia oraz tą czarną od spodu lusterka. Jak to zrobić żeby czegoś nie urwać?
    5. Jaki jest mniej więcej koszt naprawy bądź wymiany komputera pokładowego?
    Moderowany przez Pawel wawa:

Temat poprawiłem. Proszę się stosować do regulaminu.