Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odbiornik TV z DLNA do 1500zł

szyme_k1 25 Paź 2011 21:37 1117 1
  • #1 25 Paź 2011 21:37
    szyme_k1
    Poziom 9  

Witam
    Przymierzam się właśnie do zakupu telewizora. W temacie zbytnio nie jestem na bierząco ale trochę poczytałem i może opisze po krótce na czym mi najbardziej zależy. TV będzie w dość dużym raczej zaciemnionym pokoju, odległość oglądania w granicach 340-380cm. Z tego co wyczytałem to pasowałaby tu idealnie plazma 42 calowa. Niestety budżet mam na to przeznaczony studencki chciałem max 1500zł tylko nie wiem czy jest to możliwe przy takich wymaganiach jakie chce opisać :) Oglądać będę TV na razie analogową, później tą naziemną, którą mają wprowadzić. Na tą porę żądne telewizje HD nie wchodzą w grę – odtwarzacze blue-ray też nie, także FullHD mi nie potrzebne. Chciałbym natomiast mieć DLNA, Wi-fi niekoniecznie bo mam możliwość puszczenie kabla choć jest bardzo mile widziane bo zawsze mniej z tym roboty :) Tylko tu mam kilka pytań. Czy będąc podłączony (chodzi o komputer) normalnie po kablu do sieci LAN będę potrzebował jakis router podłączony do TV żeby ten widział udostępnione pliki? Na jakiej zasadzie to działa, TV sam w sobie jest serwerem czy jak? No i gdyby TV miał Wi-fi to aby połączyć z nim kompa też musiałbym mieć router? Chce też aby miał USB w celu oglądania filmów z pendriva. HDMI wiadomo zawsze coś się znajdzie do podłączenia także ze 3 by się przydały minimum :) Zestaw głośników jaki mam obecnie to Genius sw-hf5.1 5005 (kiedy kupowałem to były to najlepsze z najtańszych :] ). Co byście polecili tak na studencki portfel ? Chciałbym wydać tak jak mówiłem 1500zł bo sprzęt i tak pójdzie na raty ale gdyby była to kwestia 100 -150zł a miałoby to znaczenie podnieść jakość TVka to myślę ze jestem w stanie tyle dołożyć.

Pozdrawiam i czekam na odp!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME