Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung LE40C650 nie wykrywa w USB dysku przenośnego ADATA Superior SH93

26 Oct 2011 12:17 2783 4
  • Level 2  
    Jak w temacie podłączam ten dysk przenośny do TV i nic. Dysk miga, czyli wykrywa TV, ale telewizor go nie widzi. Jednak czytał inny dysk zewnętrzny gdyż w czasie ustawiania TV cyfrowej, panowie podłączyli swój dysk zewnętrzny aby pokazać jakość odbioru filmów HD.
    Z widocznością pendrive'a i odtwarzaniem z niego filmów, muzyki czy pokaz zdjęć, nie ma problemów.
    Tylko ten problem z widocznością dysku przenośnego ADATA 2,5 Portable HDD Superior SH93 przez USB.
  • Level 37  
    Dysk ma własne zasilanie czy jest zasilany z tv?. Jeżeli z tv to może mieć za duży pobór mocy i jedyne wyjście podłączyć dysk z zewnętrznego zasilacza lub wykorzystać 2 porty usb do zasilana dysku.
  • Level 2  
    Tak, dysk jest zasilany z Tv. Na razie nie mogę sprawdzić z zasilaczem bo nie mam, a także nie mam odpowiedniego kabla do drugiego portu USB.
    Jak na razie to pobór energii jest na niewysokim poziomie, w trybie jałowym to jedynie 1,7 W, podczas odczytu 3,2 W ale sprawdzę to jak będzie już zasilacz czy odpowiedni kabel.
  • Level 37  
    Widziałem gdzieś na forum duży post na ten temat trzeba trochę poszukać było wszystko opisane co i jak robić.
  • Level 2  
    Tak, znalazłam, przeczytałam. Czekam na kabelek.

Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam :D