Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SCX-6322DN - zacinanie papieru

26 Paź 2011 17:34 2035 1
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich.

Mam pewien dziwny problem jeśli chodzi o urządzenie wielofunkcyjne Samsung SCX-6322DN. Historia tego urządzenia wygląda następująco. Jakiś miesiąc temu urządzenia zaczęło robić tzw. "harmonijkę" przy drukowaniu. Ta harmonijka robiła się przy fuserze w związku z czym wymieniłem go na całkiem nowy. Urządzenie pochodziło praktycznie tydzień bez zająknięcia. Dzisiaj pojawił się następujący problem, który przedstawiają załączone poniżej zdjęcia
    Samsung SCX-6322DN - zacinanie papieru Samsung SCX-6322DN - zacinanie papieru

Przy drukowaniu jednej kartki nawet (nawet bez duplexu) urządzenie wypuści większość kartki po czym wywala błąd o zakleszczeniu papieru. Drugie zdjęcie przedstawia sytuacje już z dwiema wydrukowanymi stronami - pierwsza tak jak na zdjęciu 1 zacina się przy wyjściu, a druga automatycznie zatrzymuje się w środku urządzenia. Aby ponownie drukarka zainicjowała się trzeba ją odłączyć od zasilania wyjąć/odłączyć fuser i ponownie ją włączyć. Niestety po ponownej próbie wydruku sytuacja się powtarza.
    Jak sądzicie może być to być wina felernego pieca? Gwarancje czy tam reklamacje na tą część mam. Dodam, że starego już niestety nie posiadam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Podbijam temat. Nikt nie ma żadnego pomysłu?