Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piec BROTJE Eco Therm Plus WGB28C

26 Paź 2011 20:28 1890 2
  • Poziom 2  
    Witam Wszystkich.
    Jestem tu nowym użytkownikem więc proszę o wyrozumiałośc jeśli moje pytanie będą tendencyjne. Ale ma prblem, mianowice posiadam piec ww. i dokupiłem do niego termostat pokojowy Radio Tybox 810 (IMMERGASA) bezprzedwodowy i nie działa za dobrze. Nie trzyma zadanych temperatur, Konfort w godz. od 5.30 do 22.00 a economic 22.00 do 5.30. krzywa grzania 1,24. Podłaczał go serwisant firmy Brotje więc chyba to nie problem podłączenia tylko któregoś z urządzeń? Przeciąga mi temp. o 0,5 - 0,7C zarówno w górę jak iw dół. W trakcie prcy żeby dojśc do tych 22 C włacza się i wyłacza, nie wiem czy nie jest powód krzywej grzania że jeśli na zewnątrz jest ok. +10C to podgrzewa wodę w instlacji CO tylko do ok. 40C i potem chwila odpoczywa aż spadnie do min według ustawionej krzywej? Proszę o pomoc i radę czy jedynym wyjściem będzie zakupienie dedykowanego regulatora pokojowego za prawie 700 zł? Bo problem jest w tym ,że jest on dostępny tylko na kablu a ciężko jest dobrac odpowiednie miejsce aby było optymalnie. Czy macie jakieś rady co począc aby było normalnie? Proszę o jakąś odpowiedzidź lub doradzenie co zrobic.
    Podrawiam
    laki-l6
  • Poziom 30  
    A masz poodkręcane grzejniki, może jedynym odbiorem jest jeden grzejnik.
  • Poziom 2  
    Dzięki za tak szybki post.
    Trzy grzejniki na full czyli 5 dwa na 3, i jeden na 1 to patrer, natomiast góra jeden na 5 reszta na 2 gdyż mało tam przebywamy.